Nóż z głownią stałą Cold Steel Peace Maker III

20PBS
001000753
  • Kod producenta: 20PBS
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Profil głowni: Recurve
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Klips do noszenia: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 115,00 zł Regular Price 199,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000753
noze

Nóż z głownią stałą Peace Maker

Nóż Peace Maker został zaprojektowany od podstaw przez firmę Cold Steel, z myślą o służbach specjalnych, mundurowych czy pracownikach ochrony. Nierdzewne ostrze zostało tak skomponowane aby wytrzymało regularne użytkowanie, a przy tym nie stępiało się zbyt szybko. Niezwykle wygodna rękojeść została stworzona z polimeru o wysokiej wytrzymałości i posiada oczko, przez które możemy przewlec linkę bądź smycz. Faktura chwytu zapewnia ogromną przyczepność w każdych warunkach.

peace1

wytrzymałość

Prosta i uniwersalna konstrukcja

Głownia noża o kształcie Clip-Point pozwala nie tylko na rozcinanie, ale również na wbijanie ostrza - nawet w twardy materiał jak drewno. Przed zsunięciem się dłoni, chroni polimerowy jelec, będący częścią chwytu. Warto dodać, że nóż waży jednie 96 gramów, zaś jego długość całkowita nie przekracza 20,3 cm. Czyni go to niezwykle kompaktowym narzędziem pracy.

peace2

 

noze

Sztywna pochwa

Noże ze stałą głownią powinny być przenoszone w wytrzymałych pochwach zabezpieczających ostrze i nie dopuszczając do przypadkowego zranienia użytkownika. Do modelu Peace Maker III producent dodał solidną polimerową pochwę z klipsem. Jest ona odporna na uszkodzenia a dzięki metalowemu klipsowi możemy przytroczyć ją do elementów ekwipunku czy też paska. 

peace3

Specyfikacja

Więcej informacji
Kod producenta20PBS
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj głowniSkładana
Profil głowniRecurve
Rodzaj staliNierdzewna
Klips do noszeniaNie
Gwarancja24 miesiące