Nóż z głownią stałą Cold Steel Peace Maker III

20PBS
001000753
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 20PBS
  • Profil głowni: Recurve
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 159,00 zł Regular Price 199,00 zł
DostępnyDostępny
001000753
noze

Nóż z głownią stałą Peace Maker

Nóż Peace Maker został zaprojektowany od podstaw przez firmę Cold Steel, z myślą o służbach specjalnych, mundurowych czy pracownikach ochrony. Nierdzewne ostrze zostało tak skomponowane aby wytrzymało regularne użytkowanie, a przy tym nie stępiało się zbyt szybko. Niezwykle wygodna rękojeść została stworzona z polimeru o wysokiej wytrzymałości i posiada oczko, przez które możemy przewlec linkę bądź smycz. Faktura chwytu zapewnia ogromną przyczepność w każdych warunkach.

peace1

wytrzymałość

Prosta i uniwersalna konstrukcja

Głownia noża o kształcie Clip-Point pozwala nie tylko na rozcinanie, ale również na wbijanie ostrza - nawet w twardy materiał jak drewno. Przed zsunięciem się dłoni, chroni polimerowy jelec, będący częścią chwytu. Warto dodać, że nóż waży jednie 96 gramów, zaś jego długość całkowita nie przekracza 20,3 cm. Czyni go to niezwykle kompaktowym narzędziem pracy.

peace2

 

noze

Sztywna pochwa

Noże ze stałą głownią powinny być przenoszone w wytrzymałych pochwach zabezpieczających ostrze i nie dopuszczając do przypadkowego zranienia użytkownika. Do modelu Peace Maker III producent dodał solidną polimerową pochwę z klipsem. Jest ona odporna na uszkodzenia a dzięki metalowemu klipsowi możemy przytroczyć ją do elementów ekwipunku czy też paska. 

peace3

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta20PBS
Profil głowniRecurve
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Peace Maker III