Nóż z głownią stałą Cold Steel Finn Bear

20PC
001000754

Nóż z głownią stałą Cold Steel Finn Bear doceni każdy myśliwy i fan Bushcraftu. Jest to elegancka konstrukcja o niewielkich wymiarach. Solidna głownia ma gładką krawędź tnąca i ostry czubek. Zestaw obejmuje pochwę z wytrzymałego materiału Secure-Ex.

  • Kolor: Czarno - szary
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Marka: Cold Steel
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 216.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
69,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Finn Bear

Dobry nóż to taki, który dzięki swojej uniwersalności i niezawodności potrafi zdziałać cuda w rękach doświadczonego użytkownika. Amerykańska firma Cold Steel słynie z produkcji noży na najwyższym możliwym poziomie, które sprawdzą się w każdych warunkach - nawet tych najbardziej ekstremalnych.

Model Finn Bear został zaprojektowany dla osób spędzających czas wolny w terenie, jak również dla osób, których praca odbywa się w warunkach plenerowych. Jego ostrze wykonane z Niemieckiej nierdzewnej stali 4116 jest niesamowicie odporne na korozję czy stępianie. Nie musimy się więc martwić o to, że nasze narzędzie pracy zawiedzie nas w najmniej oczekiwanym momencie.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wytrzymałość

Prosta i uniwersalna konstrukcja

Model Finn Bear to połączenie najlepszych cech poprzednich noży firmy Cold Steel, przy zachowaniu ich jakości oraz stosunkowo niskiej ceny. Rękojeść noża została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego z metalowym rdzeniem. Chwyt poprawiono, dodając ryflowania, dzięki którym nie wyślizguje się on nawet z mokrych dłoni.

finn2

noze

Doskonałe zabezpieczenie ostrza

Noże ze stałą głownią powinny być przenoszone w wytrzymałych pochwach zabezpieczających ostrze i nie dopuszczając do przypadkowego zranienia. Do modelu Finn Bear, producent dodał solidną pochwę z polimeru. Jest ona odporna na uszkodzenia, a dzięki zaczepom możemy przytroczyć ją do elementów ekwipunku czy też paska.

finn3

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarno - szary
Materiał rękojeści Polimer
Producent Cold Steel
Kod producenta 20PC
Kolor ostrza Srebrny
Marka Cold Steel
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 216.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z polimeru
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 80.00
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Długość ostrza [mm] 101.00
EAN 705442006671
Profil głowni Clip point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Finn Bear