Nóż z głownią stałą Cold Steel Outdoorsman Lite

20PH
001000755

Nóż z głownią stałą Cold Steel Outdoorsman Lite to klasyczna konstrukcja, wykonana w sposób zapewniający wygodną pracę w każdych warunkach. Przyda się w czasie wypadów za miasto czy trudnych zadań Bushcraft-owych. W zestawie otrzymasz pochwę, chroniącą nóż przed uszkodzeniem.

  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z Secure-Ex
  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Marka: Cold Steel
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Outdoorsman Lite

Dobry nóż to taki, który dzięki swojej uniwersalności i niezawodności potrafi zdziałać cuda w rękach doświadczonego użytkownika. Amerykańska firma Cold Steel słynie z produkcji noży na najwyższym możliwym poziomie, które sprawdzą się w każdych warunkach - nawet tych najbardziej ekstremalnych.

Model Outdoorsman Lite został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem osób parających się szeroko pojętym bushcraftem czy survivalem. Jego ostrze wykonane z Niemieckiej nierdzewnej stali 4116 jest niesamowicie odporne na korozję czy stępianie. Nie musimy się więc martwić o to, że nasze narzędzie pracy zawiedzie nas w najmniej oczekiwanym momencie.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Prosta i uniwersalna konstrukcja

Model Outdoorsman Lite to połączenie najlepszych cech poprzednich noży firmy Cold Steel, przy zachowaniu ich jakości przy stosunkowo niskiej cenie. Rękojeść noża została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego z metalowym rdzeniem. Chwyt poprawiono dodając ryflowania, dzięki którym nie wyślizguje się on nawet z mokrych dłoni.

out2

noze

Doskonała ochrona ostrza

Noże ze stałą głownią powinny być przenoszone w wytrzymałych pochwach zabezpieczających ostrze i nie dopuszczając do przypadkowego zranienia. Do modelu Outdoorsman, producent dodał solidną pochwę z polimeru. Jest ona odporna na uszkodzenia, a dzięki zaczepom możemy przytroczyć ją do elementów ekwipunku czy też paska.

out3

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Secure-Ex
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Producent Cold Steel
Kod producenta 20PH
Kolor ostrza Srebrny
Marka Cold Steel
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 279.00
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 147.00
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Profil głowni Clip point
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj stali Nierdzewna
Długość ostrza [mm] 152.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Outdoorsman Lite