Nóż z głownią stałą Cold Steel Roach Belly

20RBC
001000756

Nóż z głownią stałą Cold Steel Roach Belly zainteresuje każdego myśliwego i fana survivalowych wypraw. Zahartowane do wartości RC 56-57 ostrze ze stali German 4116, posiada gładka krawędź tnącą. Głownia chroniona jest przez dołączoną pochwę z Secure-Ex.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 69,99 zł Regular Price 89,00 zł
Brak w magazynie
001000756
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel Roach Belly

Przedstawiamy Cold Steel Roach Belly, nóż którego korzenie sięgają konstrukcji narzędzi myśliwskich z siedemnastego wieku. Uwspółcześniona konstrukcja pozwoliła poszerzyć zakres zastosowań, dzięki czemu Roach Belly doskonale sprawdzi się jako użyteczny nóż EDC. Wykonany z odpornej, niemieckiej stali jest niewrażliwy na korozję i posiada bardzo dobre parametry techniczne.

cold steel roach belly

wydajność

Uniwersalna głownia

Roach Belly został wyposażony w tradycyjne, gładkie ostrze o profilu Straight back. Jego głownia, charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami tnącymi i odpornym czubkiem, dzięki czemu nóż sprawdzi się w większości zastosowań. Nie straszne są mu wymagające prace w obozie w lesie, czy zadania, które przed nim postawisz w trakcie długich wypraw. Doskonale radzi sobie też przy przygotowaniu żywności lub jako pomocne narzędzie w ogrodzie czy sadzie.

Klinga została wykonana z odpornej stali German 4116 Krupp, dzięki czemu długo trzyma ostrość i dysponuje wysoką odpornością na korozję. Możesz zatem korzystać z noża również podczas deszczu lub w trudnych warunkach otoczenia. 

odporna klinga

łatwa obsługa

Wygodna rękojeść

Równie ważna, co solidna głownia, jest rękojeść noża. Cold Steel Roach Belly został wyposażony w uchwyt, który jest wytrzymały i odporny na wpływ warunków atmosferycznych oraz zachowuje swoje właściwości mimo upływu czasu. Wygodny kształt rękojeści pozwala zapewnić komfort pracy przeważającej większości użytkowników. Całość uzupełnia pokrowiec ułatwiający bezpieczny i wygodny transport noża.

wytrzymały i odporny

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarno - szary
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 74.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z polimeru
Długość [mm] 216.00
Długość ostrza [mm] 114.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 20RBC
Producent Cold Steel
Profil głowni Wharncliffe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Roach Belly
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.