Nóż z głownią stałą Cold Steel Tanto Lite

20T
001000758

Nóż z głownią stałą Cold Steel Tanto Lite to uniwersalne narzędzie stworzone przez amerykańskiego producenta wyposażenia outdoorowego. Długie ostrze sprawia, że nie straszne mu prace w kuchni, na biwaku czy nawet trudne zadania survivalowe. W zestawie pochwa z logo producenta.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
Produkt dostępny
001000758
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel Tanto Lite

Poznaj wytrzymały i uniwersalny nóż cenionej amerykańskiej firmy Cold Steel. Jest to produkcja z górnej półki, kierowana dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i niezawodność.

Tanto Lite to nóż, który z pewnością przyda się w każdej sytuacji. Można nazwać go jednym z najbardziej uniwersalnych noży na świecie. Doskonały zarówno w survivalu, jak i w kuchni – z pewnością docenisz jego możliwości i fakt jak mocno wyróżnia się na tle konkurencji.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajność

Uniwersalna głownia

Tanto Lite powstał ze stali German 4116. Zaprojektowano ją z myślą, by długo trzymała ostrość i posiadała bardzo wysokie parametry mechaniczne. Dzięki temu nóż Recon Tanto posiada niezwykle wysoką odporność na wykruszenia.

Długie, gładkie ostrze nawiązuje kształtem do tradycyjnych, japońskich mieczy. Dzięki temu, że tuż za czubkiem nóż nabiera pełnej grubości wynoszącej pięć milimetrów, konstrukcja charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością. Potwierdza to szereg testów wykonanych zarówno przez producenta, jak i niezależnych użytkowników.

odporna klinga

łatwa obsługa

Wygodna rękojeść

Cold Steel Tanto Lite to nie tylko głownia doskonałej jakości. To także rewelacyjna rękojeść wykonana z polipropylenu i kratonu, dzięki czemu zyskuje ona właściwości antypoślizgowe. Faktura uchwytu gwarantuje wygodną pracę, również, kiedy masz mokre bądź zabrudzone dłonie.

O to, by ręka nie ześlizgnęła się na ostrze, dba profilowany, dolny jelec. Całość uzupełnia profesjonalna kabura z tworzywa sztucznego.

wytrzymały i odporny

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarno - szary
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 162.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z polimeru
Długość [mm] 289.00
Długość ostrza [mm] 152.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 20T
Producent Cold Steel
Profil głowni Tanto

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Tanto Lite
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.