Teleskop Celestron Horizon Travel 70 mm

21035
001000759

Oglądaj świat przez teleskop Celestron Horizon Travel 70 mm. Wymienne okulary dołączone do zestawu, pozwolą Ci zajrzeć w niedostępne zakątki wszechświata. Statyw zapewni stabilne podparcie dla lunety, a plecak umożliwi Ci spakowanie wszystkich elementów po zakończonej obserwacji nieba. Z teleskopem otrzymasz oprogramowanie The Sky X - First Light Edition

  • Apertura [mm]: 70
  • Dołączone akcesoria: Statyw, szukacz, 2 x okular, plecak, oprogramowanie The Sky X - First Light Edition
  • EAN: 050234210355
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 21035
  • Marka: Celestron
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 399,00 zł Regular Price 429,00 zł
oko

Teleskop Celestron Horizon Travel 70 mm

Chcesz poznawać świat i obserwować gwiazdy? Wybierz znakomity teleskop Celestron Horizon Travel 70 mm ze znanej serii TravelScope. Został on zaprojektowany dla ludzi, którzy rozpoczynają swoją przygodę z astronomią i szukają przenośnego teleskopu o sporych możliwościach.

Ta niewielka luneta, wyprodukowana przez amerykańską firmę Celestron, została wyposażona w wymienne okulary, pozwalające zobaczyć wiele ciekawych obiektów na niebie. Bogaty zestaw obejmujący lunetę, statyw, plecak, dwa okulary, szukacz oraz oprogramowanie The Sky X będzie znakomity do nocnych obserwacji obiektów takich jak znane Plejady w gwiazdozbiorze Byka, czy też pięknej i niezwykle efektownej Galaktyki Andromedy.

Sprawdź, jak Teleskop Celestron Horizon Travel 70 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
regulacja

Solidna budowa

Piękno otaczającego świata można obserwować wszędzie. Jednak jeśli chcesz cieszyć się widokiem gwiazd na nocnym niebie, powinieneś wybrać się na otwarty teren, wolny od świateł miast. 

Dzięki kompaktowej konstrukcji prezentowanego teleskopu refrakcyjnego, możesz w łatwy sposób zabrać go wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Po ustawieniu, ważącej jedynie 1,5 kg lunety na aluminiowym statywie i wycelowaniu w niebo, będziesz mógł cieszyć się pięknymi widokami przez całą noc.

Montaż azymutalany, który powszechnie stosuje się w teleskopach tej klasy, pozwala bezproblemowo obracać model Horizon Travel 70 w osi poziomej i pionowej.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

regulacja

Doskonałe rozwiązania i możliwość wymiany okularu

Horizon Travel 70 od firmy Celestron został wyposażony w szukacz. Ta niewielka lunetka, umieszczona na boku, pozwala nakierować teleskop na interesujący nas obiekt, co znacznie ułatwia wszelkie obserwacje.

Wymienne okulary dołączone do zestawu o ogniskowej wynoszącej 20 mm oraz 10 mm, pozwalają uzyskać powiększenie 20x oraz 40x. Standardowy wyciąg okularowy 1,25" jest tak zaprojektowany, abyś bez problemu mógł doposażyć swój teleskop w inne, opcjonalne okulary dostosowane do Twoich potrzeb. 

Celestron model Horizon Travel 70 mm z plecakiem

regulacja

Optyka

Horizon Travel 70 został opracowany tak, aby dać Ci jak największą satysfakcję z obserwacji. Aperatura wynosząca 70 mm, pozwala na zbieranie sporej dawki światła, co w połączeniu z krótką ogniskową, umożliwia uzyskanie szerokiego pola widzenia, potrzebnego do obserwacji dużych obiektów.

Cała optyka została zabezpieczona powłoką fully coated, która chroni przed powstawaniem niekorzystnych odbić i refleksów świetlnych.

 Teleskop i gwiazdy

regulacja

Bogate wyposażenie teleskopu Celestron Horizon Travel 70 mm

Teleskop Horizon Travel 70 od firmy Celestron to nie tylko znakomita luneta. W zestawie znajduje się kilka niezbędnych elementów, które usprawnią obserwację.

Aluminiowy statyw z rozkładanymi nóżkami, pozwala zainstalować teleskop w szybki i nieskomplikowany sposób. Dzięki poziomicy umieszczonej na głowicy, będziesz mógł idealnie ustawić całość na każdym podłożu.

Kupując teleskop firmy Celestron nie musisz się martwić o sposób przenoszenia. Dołączony do zestawu plecak, pomieści wszystkie niezbędne elementy, chroniąc delikatna optykę przed uszkodzeniem.    

akcesoria do teleskopu w plecaku

Specyfikacja

Więcej informacji
Apertura [mm]70
Dołączone akcesoriaStatyw, szukacz, 2 x okular, plecak, oprogramowanie The Sky X - First Light Edition
EAN050234210355
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta21035
MarkaCelestron
Na ratyNie
Nasadka kątowaPryzmatyczna 45 °
Ogniskowa [mm]400
Ogniskowe okularów20mm/20x, 10mm/40x
Powiększenie140
Powłoki przeciwodbicioweFC
ProducentCelestron
Rodzaj statywuAluminiowy
Sterowanie montażemRęczne
SzukaczOptyczny 5x24
Typ montażuAzymutalny
Układ optycznyRefraktor
Waga [g]1500
Zasięg gwiazdowy13,0 magnitudo
Średnica wyciągu okularu1,25"
Światłosiła5,7

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Teleskop Celestron Horizon Travel 70 mm
Polecane produkty: