Nóż z głownią stałą Gerber Gear Mark II

22-01874
001000765

Taktyczny nóż wojskowy w typie sztyletu. Wygodna rękojeść, profilowane ostrze oraz szeroki jelec pozwolą Ci go używać w pełni bezpieczenie.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Combo (50%-50%)
  • Rodzaj stali: 420HC
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Aluminium
Przewiń do pełnej specyfikacji
529,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Mark II

Przed Tobą legendarny sztylet bojowy produkcji renomowanej amerykańskiej firmy Gerber. Zaprezentowany w 1966 roku, zyskał popularność w trakcie konfliktu Wietnamie. Do dziś pojawia się w wielu produkcjach filmowych, jednak przede wszystkim ceniony jest ze względu na swoje rewelacyjne właściwości i jakość wykonania. Konstrukcja Mark II nie zmieniła się przez lata, zyskując uznanie wielu milionów zadowolonych użytkowników.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Mark II

wytrzymałość

Perfekcyjna głownia

W produkcji Gerber Gear Mark II wykorzystano zmodyfikowaną, amerykańską wersję stali 420 z oznaczeniem HC. W wyniku podwyższonej zawartości węgla, posiada ona zwiększoną odporność na rdzewienie oraz kruszenie i pęknięcia.

Profil głowni noża to klasyczny typ dagger z obosieczną, symetryczną powierzchnią tnącą ostrza. Dzięki temu charakteryzuje się on doskonałymi właściwościami penetracyjnymi i może służyć jako profesjonalne narzędzie do samoobrony. Ząbkowana część ostrza idealnie sprawdzi się w trakcie cięcia materiałów o dużej gęstości, jak pasy lub grube liny.

Ostrze noża z głownią stałą Gerber Gear Mark II

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i pewny chwyt

Gerber Gear Mark II posiada poprzeczny jelec z lekko profilowanymi ramionami, dzięki czemu nie musisz obawiać się przypadkowego zsunięcia dłoni na ostrze. Rękojeść noża to stuprocentowe, wytrzymałe aluminium, gwarantujące pewny chwyt w każdej sytuacji. Konstrukcja typu Full-Tang daje Ci pewność, że Mark II to solidne narzędzie, które sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach.

W zestawie z nożem znajduje się też poręczny pokrowiec z tworzywa sztucznego. Pozwala on na bezpieczny i wygodny transport, bez ryzyka uszkodzenia ostrza lub przypadkowego zranienia.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Mark II na czarnym tle

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 420HC
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Aluminium
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 227.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z nylonu
Długość [mm] 324.00
Długość ostrza [mm] 165.00
EAN 013658018747
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 22-01874
Producent Gerber
Profil głowni Dagger

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Mark II
Polecane produkty: