Nóż z głownią stałą Gerber Gear Mark II

22-01874
001000765

Taktyczny nóż wojskowy w typie sztyletu. Wygodna rękojeść, profilowane ostrze oraz szeroki jelec pozwolą Ci go używać w pełni bezpieczenie.

  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z nylonu
  • Długość [mm]: 324
  • Długość ostrza [mm]: 165
  • EAN: 013658018747
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
599,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Mark II

Przed Tobą legendarny sztylet bojowy produkcji renomowanej amerykańskiej firmy Gerber. Zaprezentowany w 1966 roku, zyskał popularność w trakcie konfliktu Wietnamie. Do dziś pojawia się w wielu produkcjach filmowych, jednak przede wszystkim ceniony jest ze względu na swoje rewelacyjne właściwości i jakość wykonania. Konstrukcja Mark II nie zmieniła się przez lata, zyskując uznanie wielu milionów zadowolonych użytkowników.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Mark II

wytrzymałość

Perfekcyjna głownia

W produkcji Gerber Gear Mark II wykorzystano zmodyfikowaną, amerykańską wersję stali 420 z oznaczeniem HC. W wyniku podwyższonej zawartości węgla, posiada ona zwiększoną odporność na rdzewienie oraz kruszenie i pęknięcia.

Profil głowni noża to klasyczny typ dagger z obosieczną, symetryczną powierzchnią tnącą ostrza. Dzięki temu charakteryzuje się on doskonałymi właściwościami penetracyjnymi i może służyć jako profesjonalne narzędzie do samoobrony. Ząbkowana część ostrza idealnie sprawdzi się w trakcie cięcia materiałów o dużej gęstości, jak pasy lub grube liny.

Ostrze noża z głownią stałą Gerber Gear Mark II

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i pewny chwyt

Gerber Gear Mark II posiada poprzeczny jelec z lekko profilowanymi ramionami, dzięki czemu nie musisz obawiać się przypadkowego zsunięcia dłoni na ostrze. Rękojeść noża to stuprocentowe, wytrzymałe aluminium, gwarantujące pewny chwyt w każdej sytuacji. Konstrukcja typu Full-Tang daje Ci pewność, że Mark II to solidne narzędzie, które sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach.

W zestawie z nożem znajduje się też poręczny pokrowiec z tworzywa sztucznego. Pozwala on na bezpieczny i wygodny transport, bez ryzyka uszkodzenia ostrza lub przypadkowego zranienia.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Mark II na czarnym tle

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z nylonu
Długość [mm] 324
Długość ostrza [mm] 165
EAN 013658018747
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 1014890
Kolor Czarny
Kolor ostrza Czarny
Marka Gerber Gear
Materiał rękojeści Aluminium
Producent Gerber
Profil głowni Dagger
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 420HC
Waga [g] 227

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Mark II
Polecane produkty: