Multitool Gerber Gear Compact Sport Multi Plier 400 Black

001000768
  • Funkcje: Śrubokręt płaski
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Pochwa: Nylonowa
  • Profil głowni: Recurve
  • Rodzaj blokady: Liner lock
Przewiń do pełnej specyfikacji
319,00 zł
noze

Multitool Gerber Gear Compact Sport Multi Piler 400, Black

Survivalowe narzędzie dla profesjonalistów. Jego taktyczny wygląd potwierdza, że model Gerber Gear Compact Sport Multi Piler 400 Black jest dedykowany żołnierzom lub pracownikom służb mundurowych. Dzięki niemu, możesz mieć wiele przydatnych narzędzi w jednym miejscu bez zbędnego obciążania swojego oporządzenia.

Stalowa konstrukcja jest bardzo wytrzymała, a otwory na rękojeści, skutecznie zmniejszają wagę. Silne szczypce z precyzyjną końcówką pozwalają łapać i przytrzymywać nawet drobne przedmioty. Wielofunkcyjne ostrze pozwala przecinać materiały o różnej strukturze. Ponadto Gerber Gear Compact Sport Multi Piler 400 Black posiada wiele innych funkcji, które odkryjesz podczas pracy. Producent nie zapomniał również o dołączeniu do zestawu wygodnej pochwy wykonanej z nylonu balistycznego.

Multitool Gerber Compact Sport Multi Piler 400, Black

wytrzymałość

Lekka i mocna obudowa

Gerber Gear Compact Sport Multi Piler 400 Black został wykonany z trwałych materiałów. Stal nierdzewna, mocne nity i wytrzymałe śruby gwarantują, że multitool nie zawiedzie w trudnych chwilach. Kształt narzędzi dobrano w sposób zapewniający jak największy komfort pracy. Dodatkowa warstwa ochronna zabezpiecza całą konstrukcję przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Otwory zmniejszające wagę sprawiły, że multitool waży jedynie 187 gramów, dzięki czemu nie będzie on obciążał Twojej kamizelki taktycznej czy plecaka.

Sprężynujące szczypce, które są integralnym elementem systemu składania multitool-a, działają płynnie i bez oporów. Ich zwężająca się końcówka, pozwala na bardziej precyzyjne prace wymagające skupienia i delikatnych ruchów.

Szczypce Multitool-a Gerber Compact Sport Multi Piler 400, Black

łatwa obsługa

Ostrze typu Combo

Multitool od firmy Gerber Gear wyposażono w wiele przydatnych narzędzi, które możesz wykorzystać w czasie pracy lub służby. Istotnym i przydatnym elementem jest ostrze, które zostało wykonane w systemie Combo. Część głowni typu Wharncliffe jest gładka i równa, jednak przechodzi ona płynnie w ząbkowaną krawędź.

Złożony Multitool Gerber Compact Sport Multi Piler 400, Black

Wielozadaniowość

Wielofunkcyjny charakter

Multitool Gerber Gear Compact Sport Multi Piler 400, Black wyposażono w wiele przydatnych funkcji, które mogą Ci pomóc w trudnych sytuacjach. Oprócz standardowego noża i szczypiec multitool posiada precyzyjne nożyczki. Są one składane i pozwalają na precyzyjne cięcie małych rzeczy. Ponadto, to wielofunkcyjne narzędzie ma kilka wygodnych śrubokrętów. Po zakończeniu pracy nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek. Własnie wtedy może przydać Ci się otwieracz do puszek i kapsli.

Narzędzia w Multitool-u Gerber Compact Sport Multi Piler 400, Black

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pomocne przy wyborze multitooli. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Funkcje Śrubokręt płaski
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Pochwa Nylonowa
Profil głowni Recurve
Rodzaj blokady Liner lock
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Multitool Gerber Gear Compact Sport Multi Plier 400 Black