Nóż składany Cold Steel Ti-Lite 4''

26SP
001000789

Nóż składany Cold Steel Ti-Lite 4'' to idealne narzędzie do codziennej pracy. Smukłe ostrze wyposażone w gładką krawędź tnącą, otworzysz przy pomocy filppera. Okładziny z otworami, są lekkie i zapewniają doskonałą przyczepność podczas pracy. Klips pozwoli Ci zaczepić nóż o krawędź kieszeni.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: AUS-8A
  • Materiał rękojeści: Zy-Ex
  • Rodzaj blokady: Liner lock
Przewiń do pełnej specyfikacji
219,00 zł
Brak w magazynie
001000789
noze

Nóż składany Cold Steel Ti-Lite 4

Firma Cold Steel opracowała solidny nóż, który charakteryzuje się smukłością i ostrzem o znakomitych właściwościach przebijających. Ti-Lite 4 to krótsza wersja, dostępnego dwóch rozmiarach noża taktycznego. Mimo mniejszych rozmiarów jest on równie silnych co jego większa wersja.

Prezentowany model został wykonany z połączenia solidnych materiałów zapewniających wysoką jakość. Ostrze ze stali typu AUS8A rozkłada się z rękojeści wykonanej z polimeru Zy-Ex. System otwierania oparty na kołeczkach i filpperze sprawia, że jego rozkładanie jest niezwykle szybkie i płynne.

Cold-Steel-Ti-Lite-4

wytrzymałość

Lekkość i wytrzymałość

Mniejsza wersja noża Ti-Lite otrzymała czarne okładziny wykonane z lekkiego materiału zwanego Zy-Ex, który składa się z mikrowłókien zatopionych w nylonie. Gwarantuje to wytrzymałość i odporność na upadki oraz olejne i rozpuszczalniki. Dzięki symetryczny zaokrąglonym otworom i chropowatej strukturze nóż leży w dłoni bardzo pewnie niezależnie od pogody, w jakiej przyszło Ci pracować.

Nóż firmy Cold Steel to konstrukcja przypominająca niewielki sztylet, której waga nie przekracza 113 gramów. Dzięki temu, że jest to nóż rozkładany, z łatwością zmieści się w plecaku lub torbie i zastąpi inne, mniej poręczne modele. Jego długość po rozłożeniu to 220 mm.

Cold-Steel-Ti-Lite-4

łatwa obsługa

Smukłe ostrze

W nożu Ti-Lite zastosowano eleganckie ostrze Spear point, ukształtowane tak, aby nawiązywało do kształtu sztyletu. Jego brzuch oraz krzywizna grzbietu opadają, tworząc ostry czubek o doskonałych własnościach przebijających. 

Do produkcji głowni użyto stali typu AUS8A, która jest wytrzymała i pozwala na pracę w trudnych warunkach.

Cold-Steel-Ti-Lite-4

noze

Wygodny system Liner Lock

Ti-Lite 4 cechuje się blokadą typu Liner Lock. Jest ona najbardziej rozpowszechniona i najprostsza w obsłudze, gdyż umożliwia otwieranie jedną ręką. Głownia jest rozkładana przy użyciu filppera, który tworzy również, wygodny jelec zabezpieczający dłoń. Zastosowanie na nim żłobień sprawia, że palce mają stabilne oparcie w każdej sytuacji.

Dodatkowo na ostrzu znajdują się kołeczki, które ułatwiają otwieranie. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz wybór i możesz obsługiwać nóż w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy.

czlowiek-z-nozem

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali AUS-8A
Materiał rękojeści Zy-Ex
Rodzaj blokady Liner lock
Kolor Czarno - szary
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 113.00
Długość [mm] 222.00
Długość ostrza [mm] 101.00
EAN 705442004851
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 26SP
Producent Cold Steel
Profil głowni Spear point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Cold Steel Ti-Lite 4''
Polecane produkty: