Nóż składany Cold Steel Micro Recon 1 

27TDS
001000791

Jeśli lubisz militarny styl i cenisz doskonałe wykonanie, wypróbuj nóż składany Cold Steel Micro Recon. Jego zwarta konstrukcja sprawia, że będzie niezastąpiony podczas codziennego EDC. Głownia posiada kołeczki ułatwiające otwieranie, a okładziny wykonano z lekkiego materiału G10

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: AUS-8A
  • Materiał rękojeści: G10
  • Rodzaj blokady: Tri-Ad lock
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 99,00 zł Regular Price 119,00 zł
Brak w magazynie
001000791
noze

Nóż składany Cold Steel Micro Recon 1

Narzędzia nadające się do codziennego noszenia, popularnie zwanego EDC, powinny cechować się niewielkimi wymiarami i sprawdzoną konstrukcją. Właśnie taki jest Micro Recon 1 od firmy Cold Steel. Jest to najmniejszy z całej serii model, który możesz przypiąć do kluczy i mieć go zawsze przy sobie.

Prezentowany model charakteryzuje się głownią typu Spear point, która została wykonana ze stali AUS8A. Specjalna powłoka Tuf-Ex zabezpiecza ostrze przed uszkodzeniami i szybkim zużyciem. Dzięki rękojeści z G10, która ma ergonomiczny profil możesz wygodnie manipulować nożem mimo jego niewielkich rozmiarów.

Noz-skladany-Cold-Steel-Micro-Recon-1

łatwa obsługa

Głownia typu Spear Point i powłoka Tuf-Ex 

Japońska stal AUS8A użyta do produkcji modelu Micro Recon 1 sprawdza się idealnie w nożach do codziennego użytku. Charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, dzięki czemu, Twój nóż będzie służył Ci przez długi czas. Gładka krawędź tnąca stosunkowo łatwo poddaje się ostrzeniu. Długość głowni wynosi 51 mm, a czarna powłoka Tuf-ex doskonale zabezpiecza ją przed uszkodzeniami i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Żłobione kołeczki w kolorze czarnym umieszczone po obu stronach ostrza, ułatwiają szybkie otwieranie jedną ręką, niezależnie od tego czy jesteś lewo - czy prawo ręczny.

Noz-skladany-Cold-Steel-Micro-Recon-1

wytrzymałość

System blokady Tri-Ad Lock

Micro Recon 1 został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Okładziny stworzone z G10 są niezwykle odporne na uszkodzenia i nadają całej konstrukcji taktycznego wyglądu. Zapewniają również niską wagę, która nie przekracza 31 gramów. W tylnej części znajduje się otwór z zainstalowanym kółkiem pozwalającym doczepić nóż do kluczy.

Blokada Tri-Ad Lock, którą zastosowano w prezentowanym modelu jest ona oparta na sprawdzonym systemie Back Lock. Aby zwolnić ostrze, należy docisnąć ruchomą blokadę obecną na jednej z krawędzi rękojeści. Jej solidna budowa daje pewność, że nóż nie złoży się niespodziewanie w czasie pracy.

Noz-skladany-Cold-Steel-Micro-Recon-1

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali AUS-8A
Materiał rękojeści G10
Rodzaj blokady Tri-Ad lock
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 31.00
Długość [mm] 111.00
Długość ostrza [mm] 51.00
EAN 705442010029
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 27TDS
Producent Cold Steel
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Cold Steel Micro Recon 1 
Polecane produkty: