Kabura polimerowa do pistoletów Walther PPQ M2 i P99

3.1523
001000802

Chcesz być gotowy do działania w każdej chwili ? Sprawdź kaburę polimerową do pistoletów Walther. Wyposażono ją w wygodny klips montażowy i specjalny system zwalniania blokady broni. Dzięki niej dobędziesz swój pistolet szybko i sprawnie.

  • Marka: Walther
  • Kolor: Czarny
  • EAN: 4000844579430
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Materiał wykonania: Polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Produkt dostępny
001000802
Kabura

Kabura polimerowa do pistoletów Walther PPQ M2 oraz P99

Każda strzelec, który dba o swoją broń, powinien posiadać odpowiednio dopasowaną do niej kaburę. Izraelska firma IWI, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyła specjalną, dedykowaną kaburę dla renomowanej Niemieckiej marki Walther.

Kabura została wykonana w całości w odpornego polimeru, miejscami uzupełnionego o elementy metalowe. Jej kształt został tak dobrany, aby zapewnić pełną kompatybilność z modelami PPQ M2 oraz P99.

Kabura udowa Walther PPQ i P99

łatwa obsługa

Nowoczesny system szybkiego dobywania

Kabura dzięki charakterystycznym kształtom oraz polimerowej konstrukcji zapewnia dużą solidność, oraz daje gwarancje na ścisłe dopasowanie do broni. Dzięki tej kaburze będziesz mógł mieć swój pistolet przy sobie, w czasie całego treningu czy plenerowej sesji strzeleckiej nie martwiąc się o jego uszkodzenie, czy zagubienie.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest przycisk mieszczący się po lewej stronie kabury. Gdy pistolet jest nieużywany, działa on jako zatrzask zabezpieczający spust oraz broń przed wypadnięciem. Jednocześnie pozwala on na szybkie dobycie broni poprzez jego naciśnięcie i wysunięcie jej z kabury.

Mężczyzna wyciagający pistolet

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Kolor Czarny
EAN 4000844579430
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 3.1523
Materiał wykonania Polimerowy
Producent Umarex

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kabura polimerowa do pistoletów Walther PPQ M2 i P99