Kabura do pistoletów Umarex UTG

3.1559
001000804

Kabura do pistoletów Umarex UTG to doskonały sposób przenoszenia broni. Jej uniwersalny kształt pozwala dopasować ją do swoich potrzeb, a dodatkowa kieszeń pozwala zabrać zapasowy magazynek. Docenią ją pracownicy ochrony, strzelcy ASG i miłośnicy strzelectwa sportowego.

  • Marka: Umarex
  • Kolor: Czarny
  • Waga [g]: 950.00
  • EAN: 4000844399175
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Materiał wykonania: Nylon
Przewiń do pełnej specyfikacji
45,00 zł
Produkt dostępny
001000804
Kabura

Kabura do pistoletów Umarex UTG

Każda broń, niezależnie od tego, czy jest to broń ostra, czy wiatrówka o wyglądzie zbliżonym do oryginału, powinna być przenoszona w bezpieczny sposób. Właśnie dlatego powstała znakomita, uniwersalna kabura do pistoletów UTG od firmy Umarex.

Została ona zrobiona z wytrzymałych materiałów, przez co masz pewność, że Twoja broń będzie bezpieczna i stabilna. Zamki i zatrzaski skutecznie utrzymują broń, a dodatkowa kieszeń na magazynek sprawia, że będziesz cały czas gotowy do strzału.

Kabura udowa

Kabura

Uniwersalny rozmiar

Dzięki kaburze pistoletowej Umarex UTG, będziesz mógł mieć swój pistolet przy sobie, w czasie całego treningu strzeleckiego. Dzięki wykonaniu go z lekkiego nylonu w kolorze czarnym, całość jest niezwykle lekka - bez broni waży jedynie 95 gramów.

Kieszeń główna, zabezpieczona regulowanym paskiem posiada zatrzask. Dzięki niemu broń przy pochylaniu się nie wypadnie, a szybkie poruszanie się z kaburą przy pasie będzie bezpieczne. Dodatkowa kieszeń z klapką i zatrzaskiem, pozwala na przenoszenie dodatkowego magazynka.

Kabura u boku policjanta

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Umarex
Kolor Czarny
Waga [g] 950.00
EAN 4000844399175
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 3.1559
Materiał wykonania Nylon
Producent Umarex

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kabura do pistoletów Umarex UTG
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.