Kabura udowa Umarex UTG 

3.1564
001000805

Chcesz mieć swoja broń zawsze przy sobie i być gotowy do dynamicznego strzelania w trakcie treningu ? Z kaburą udową Umarex UTG będzie to niezwykle proste. Wykonana z solidnego nylonu w kolorze czarnym kabura ma uniwersalny kształt i polimerowy zatrzask utrzymujący broń.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 3.1564
  • Marka: Umarex
  • Przeznaczenie kabury: Uniwersalne
  • Sposób noszenia: Na udzie
  • Szybkie dobywanie: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
139,00 zł
DostępnyDostępny
001000805
Kabura

Kabura udowa Umarex UTG

Model UTG od firmy Umarex to wygodna kabura do przenoszenia broni. Pasuje do średnich i większych pistoletów oraz replik. Została wykonana z wytrzymałego nylonu, który jest odporny na rozdarcia i uszkodzenia. Skutecznie zabezpiecza broń w czasie transportu i pozwala na szybkie dobycie pistoletu w razie potrzeby.

Kabura mocowana jest do uda za pomocą nylonowych pasów, posiadających klamry. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie jej do własnych potrzeb. Wewnętrzna cześć została dodatkowo wypełniona gąbką, przez co długie noszenie kabury UTG nie jest męczące.

Ponadto, model od firmy Umarex, został wyposażony w dodatkową, zamykaną ładownicę. Pozwala to zabrać ze sobą dodatkowy magazynek bez ryzyka zgubienia go.

Kabura udowa

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący, jak najlepiej skonfigurować pas taktyczny. Dowiedz się więcej i poznaj więcej szczegółów, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący przebieg szkolenia od podstaw ze strzelectwa dynamicznego w Grom Academy. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowany przez nas materiał.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta3.1564
MarkaUmarex
Przeznaczenie kaburyUniwersalne
Sposób noszeniaNa udzie
Szybkie dobywanieNie
Materiał wykonaniaNylon
KolorCzarny
Waga [g]350
EAN4000844399182
Gwarancja24 miesiące