Smar konserwujący Walther Pro Gun Care spray 50 ml

3.2058
001000815

Jeśli traktujesz strzelectwo poważnie i chcesz, aby Twoja broń była w świetnej kondycji, wypróbuj Smar konserwujący Walther Pro Gun Care spray 50 ml. Dzięki niemu kluczowe elementy broni, będą zawsze doskonale zabezpieczone. Dedykowany do pistoletów, karabinków oraz strzelb.

  • Marka: Walther
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Pojemność [ml]: 50.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
15,00 zł
Brak w magazynie
001000815

Smar konserwujący Walther Pro Gun Care spray 50 ml

Smar konserwujący Walther Pro Gun Care to doskonałe narzędzie mające za zadanie zachować odpowiednią sprawność i bezpieczeństwo podczas działania broni. Smar ma działanie antykorozyjne i konserwujące na wewnętrzne mechanizmy wiatrówek. Jeśli chcesz zachować swoja broń w odpowiedniej kondycji powinieneś ją regularnie czyścić i zabezpieczać.

Smar konserwujący Walther Pro Gun Care w formie sprayu – 50 ml

gearbox

Łatwa konserwacja

Wszelkie zanieczyszczenia mechanizmów wewnętrznych broni mają duży wpływ na jej niezawodność i długowieczność. Resztki starego smaru, kurzu czy resztek ołowiu działają niszcząco na broń pneumatyczną. Ważne jest również zabezpieczenie antykorozyjne. Smar konserwujący Walther Pro Gun Care posiada takie właściwości. Dodatkowo wygodna forma aplikacji smaru pozwala na efektywne rozprowadzenie go wewnątrz broni.

wygodna aplikacja

łatwa obsługa

Niezawodność smaru konserwującego Walther Pro Gun Care

Marka Walther znana jest z wysokiej jakości swoich produktów. Nie inaczej jest więc w przypadku serii Walther Pro Gun Care. Dzięki niej Twoja broń pneumatyczna będzie zawsze w idealnej kondycji i zyskasz pewność, że każdy centymetr Twojej  broni jest odpowiednio zabezpieczony.

ruchome powierzchnie rodzina produktów

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 3.2058
Pojemność [ml] 50.00
Producent Umarex

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Smar konserwujący Walther Pro Gun Care spray 50 ml