Nóż składany Gerber Gear Edict

30-001020
001000851

Składany nóż marki Gerber o profilu głowni tanto to solidne i praktyczne narzędzie przydatne przy wykonywaniu precyzyjnych zadań. Końcówka i czubek noża są niezwykle wytrzymałe i świetnie nadają się do przecinania grubych materiałów.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 154CM
  • Materiał rękojeści: Guma
  • Rodzaj blokady: Back lock
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
noze

Nóż składany Gerber Gear Edict - Tanto

Poznaj rewelacyjny nóż składany, produkcji renomowanej amerykańskiej firmy Gerber. Bardzo dobre parametry, wygodna rękojeść i niezwykle wytrzymałe ostrze z wysokogatunkowej stali 154CM – to główne elementy charakteryzujące ten świetny nóż. Z pewnością znajdziesz mnóstwo zastosowań, w których Gerber Gear Edict sprawdzi się niezwykle dobrze.

Nóż składany Gerber Gear Edict - Tanto, Fine Edge, 154CM

łatwa obsługa

Wygodna rękojeść

Równie ważna, co solidna klinga noża, jest jego rękojeść. Gerber Gear Edict został wyposażony w rękojeść z tworzyw sztucznych, pokrytych teksturowaną, gumową warstwą. Górna krawędź uchwytu posiada anatomiczny, profilowany kształt, natomiast pod spodem znajduje się odpowiednie wycięcie na palec wskazujący dzięki któremu masz pełną kontrolę nad nożem. Również podczas precyzyjnych zadań.

Z boku rękojeści producent postanowił umieścić długi, wygodny klips ułatwiający transport noża. Całość uzupełnia bardzo dobra blokada back lock, dbająca o Twoje bezpieczeństwo.

Nóż składany Gerber Gear Edict - Tanto, Fine Edge, 154CM ułożony na gąbce

wytrzymałość

Solidne ostrze

Gerber Gear Edict Tanto został wyprodukowany z amerykańskiej stali 154CM. Jest to stop o bardzo dobrej odporności na rdzę. Ponadto, głownie z tej stali, są twarde oraz dobrze i długo trzymają ostrość.

Profil ostrza jest inspirowany japońskimi sztyletami tanto. Dzięki temu końcówka i czubek noża są niezwykle wytrzymałe, a całość świetnie nadaje się do silnych uderzeń i przecinania grubych materiałów. W górnej części głowni umieszczono obustronny kołek, dzięki któremu możesz szybko wysunąć lub złożyć ostrze.

Rozłożony nóż Gerber Gear Edict - Tanto, Fine Edge, 154CM

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 154CM
Materiał rękojeści Guma
Rodzaj blokady Back lock
Kolor Czarny
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 113.00
Długość [mm] 216.00
Długość ostrza [mm] 91.00
EAN 013658143074
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 30-001020
Producent Gerber
Profil głowni Tanto

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Gerber Gear Edict
Polecane produkty: