Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote Serrated

30-001059
001000852

Tradycyjny nóż wojskowy marki Gerber Gear. Wzorowany na najlepszych konstrukcjach na świecie, łączy w sobie uniwersalność, niezawodność oraz wytrzymałość. Dodatkowa kabura zwiększa mobilność noża i zabezpiecza jego głownię.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Combo (50%-50%)
  • Rodzaj stali: 420HC
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Zytel
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Strongarm Coyote SE

Przedstawiamy nowoczesny nóż wyprodukowany przez znaną i cenioną amerykańską markę Gerber produkującą noże od roku 1939. Nóż Strongarm Coyote SE powstał z myślą o pasjonatach survivalu. Zastosowano tutaj klasyczne i sprawdzone stałe ostrze typu Drop-point, wykonane ze stali 420HC. Dodatkowo głownię pokryto czarną farbą, zabezpieczając tym samym nóż przed korozją i drobnymi uszkodzeniami. Warto zaznaczyć, że na nożu znajdziemy oryginalne oznaczenia producenta.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote SE

moc

Solidne wykonanie

Nóż Gear Strongarm Coyote to konstrukcja wykonana z dbałością o każdy szczegół. Chwyt rękojeści stworzony został ze wzmocnionego włóknem szklanym nylonu pokryto gumą, dzięki czemu nie ślizga się nawet w mokrych dłoniach. Na dole chwytu zainstalowano zbijak do szyb wraz z otworem przez, który możemy przewlec linkę bądź smycz.

Chwyt od głowni jest oddzielony jelcem, dzięki któremu ręka nie zsunie nam się na ostrze podczas pracy. W stosunku do podobnych modeli z serii Strongarm, nóż Coyote SE wyróżnia się ostrzem typu Combo - prostym oraz ząbkowanym - mogącym posłużyć jako piła.

Człowiek tnący linkę nożem z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote SE

łatwa obsługa

Wygoda noszenia

W zestawie z nożem dostajemy kaburę wykonaną z połączenia cordury i polimerów z możliwością przypięcia do pasa. Długość tego niezawodnego noża wynosi 24,8 cm, z czego 12,2 cm przypada na samo ostrze. Waga również nie jest duża - to tylko 309 g. Warto dodać że nóż ma świetne wyważenie, znacznie ułatwiające posługiwanie się nim.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote SE w pochwie z polimerów i cordury

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 420HC
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Zytel
Kolor Piaskowy
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 204.00
Dodatkowe informacje Zatrzask kompatybilny z systemem MOLLE, Zbijak do szyb, Otwór na końcu rękojeści na linkę lub smyczkę
Długość [mm] 248.00
Długość ostrza [mm] 122.00
EAN 013658145283
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 30-001059
Producent Gerber
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote Serrated
Polecane produkty: