Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote Serrated

30-001059
001000852

Tradycyjny nóż wojskowy marki Gerber Gear. Wzorowany na najlepszych konstrukcjach na świecie, łączy w sobie uniwersalność, niezawodność oraz wytrzymałość. Dodatkowa kabura zwiększa mobilność noża i zabezpiecza jego głownię.

  • Kolor: Piaskowy
  • Dodatkowe informacje: Zatrzask kompatybilny z systemem MOLLE, Zbijak do szyb, Otwór na końcu rękojeści na linkę lub smyczkę
  • Długość [mm]: 248
  • Długość ostrza [mm]: 122
  • EAN: 013658145283
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
369,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Strongarm Coyote SE

Przedstawiamy nowoczesny nóż wyprodukowany przez znaną i cenioną amerykańską markę Gerber produkującą noże od roku 1939. Nóż Strongarm Coyote SE powstał z myślą o pasjonatach survivalu. Zastosowano tutaj klasyczne i sprawdzone stałe ostrze typu Drop-point, wykonane ze stali 420HC. Dodatkowo głownię pokryto czarną farbą, zabezpieczając tym samym nóż przed korozją i drobnymi uszkodzeniami. Warto zaznaczyć, że na nożu znajdziemy oryginalne oznaczenia producenta.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote SE

moc

Solidne wykonanie

Nóż Gear Strongarm Coyote to konstrukcja wykonana z dbałością o każdy szczegół. Chwyt rękojeści stworzony został ze wzmocnionego włóknem szklanym nylonu pokryto gumą, dzięki czemu nie ślizga się nawet w mokrych dłoniach. Na dole chwytu zainstalowano zbijak do szyb wraz z otworem przez, który możemy przewlec linkę bądź smycz.

Chwyt od głowni jest oddzielony jelcem, dzięki któremu ręka nie zsunie nam się na ostrze podczas pracy. W stosunku do podobnych modeli z serii Strongarm, nóż Coyote SE wyróżnia się ostrzem typu Combo - prostym oraz ząbkowanym - mogącym posłużyć jako piła.

Człowiek tnący linkę nożem z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote SE

łatwa obsługa

Wygoda noszenia

W zestawie z nożem dostajemy kaburę wykonaną z połączenia cordury i polimerów z możliwością przypięcia do pasa. Długość tego niezawodnego noża wynosi 24,8 cm, z czego 12,2 cm przypada na samo ostrze. Waga również nie jest duża - to tylko 309 g. Warto dodać że nóż ma świetne wyważenie, znacznie ułatwiające posługiwanie się nim.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote SE w pochwie z polimerów i cordury

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorPiaskowy
Dodatkowe informacjeZatrzask kompatybilny z systemem MOLLE, Zbijak do szyb, Otwór na końcu rękojeści na linkę lub smyczkę
Długość [mm]248
Długość ostrza [mm]122
EAN013658145283
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta31-003655
Kolor ostrzaCzarny
MarkaGerber Gear
Materiał rękojeściZytel
ProducentGerber
Profil głowniDrop point
Rodzaj głowniStała
Rodzaj ostrzaCombo (50%-50%)
Rodzaj stali420HC
Waga [g]204

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote Serrated
Polecane produkty: