Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Black Serrated

30-001060
001000853

Nowoczesny i lekki nóż marki Gerber. Wyposażony w rękojeść o profilowanym kształcie i antypoślizgowej fakturze, zapewnia dobry chwyt. Dodatkowo głownia z oksydowanej stali zwiększa jego wytrzymałość.

  • Dodatkowe informacje: Zatrzask kompatybilny z systemem MOLLE, Zbijak do szyb, Otwór na końcu rękojeści na linkę lub smyczkę
  • Długość [mm]: 248
  • Długość ostrza [mm]: 122
  • EAN: 013658157767
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Black Serrated

Przedstawiamy nowoczesny nóż wyprodukowany przez znaną i cenioną amerykańską markę Gerber, produkującą noże od roku 1939. Tym razem firma stworzyła swój nowy nóż Strongarm z myślą o pasjonatach survivalu. Zastosowano tutaj klasyczne i sprawdzone stałe ostrze typu Drop-point, wykonane ze stali 420HC. Dodatkowo zastosowano pokrycie czarną farbą, zabezpieczając tym samym nóż przed korozją i drobnymi uszkodzeniami. Warto zaznaczyć, że na nożu znajdziemy oryginalne oznaczenia producenta.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Black Serrated

wytrzymałość

Solidne wykonanie

Nóż Gerber Gear Strongarm Black Serrated to konstrukcja wykonana z dbałością o każdy szczegół. Chwyt rękojeści stworzony został ze wzmocnionego włóknem szklanym nylonu pokryto gumą kolorze czarnym, dzięki czemu nie ślizga się nawet w mokrych dłoniach. Na dole chwytu zainstalowano zbijak do szyb wraz z otworem przez który możemy przewlec linkę bądź smycz. Chwyt od głowni oddzielony jest poprzez jelec, dzięki któremu ręka nie zsunie się na ostrze podczas pracy.

Człowiek wyjmujący z pochwy nóż

łatwa obsługa

Wygoda noszenia

W zestawie z nożem, otrzymujemy kaburę wykonaną z połączenia polimerów i cordury z możliwością przypięcia do pasa. Długość tego niezawodnego noża wynosi 24,8 cm, z czego 12,2 mm przypada na samo ostrze. Waga również nie jest duża - to tylko 309 gram. Warto dodać, że nóż ma świetne wyważenie, znacznie ułatwiające posługiwanie się nim.

Kabura noża z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Black Serrated

Specyfikacja

Więcej informacji
Dodatkowe informacje Zatrzask kompatybilny z systemem MOLLE, Zbijak do szyb, Otwór na końcu rękojeści na linkę lub smyczkę
Długość [mm] 248
Długość ostrza [mm] 122
EAN 013658157767
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 1027840
Kolor Czarny
Kolor ostrza Czarny
Marka Gerber Gear
Materiał rękojeści Zytel
Producent Gerber
Profil głowni Drop point
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Częściowo ząbkowane
Rodzaj stali 420HC
Waga [g] 204

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Black Serrated
Polecane produkty: