Nóż składany Gerber Gear Pocket Square

30-001362
001000860

Nowoczesny, lekki i niewielki nożyk od marki Gerber. Gear Pocket Square to znakomita konstrukcja dla wszystkich wielbicieli broni białej oraz gadżetów. Ze względu na zastosowane materiały oraz łatwość w przechowywaniu przypadnie on również do gustu miłośnikom survivalu.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Materiał rękojeści: Nylon
  • Rodzaj blokady: Liner lock
Przewiń do pełnej specyfikacji
139,00 zł
Produkt dostępny
001000860
noze

Nóż składany Gerber Gear Pocket Squere

Jeśli szukasz prostego i bardzo eleganckiego noża niewielkich rozmiarów, wybierz Gear Pocket Squere od firmy Gerber. Jego minimalistyczny wygląd sprawia, że nóż dobrze się prezentuje. Niewielkie rozmiary powodują, że zmieści się w damskiej torebce jak również będzie pasował do kieszeni marynarki.

Ostrze typu Drop point, zostało wykonane z dobrej stali, która idealnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Rękojeść, która powstała z połączenia nylonu i włókna szklanego, dobrze i pewnie leży w dłoni, mimo niewielkich rozmiarów. Blokada ostrza typu Liner lock jest wygodna i została dyskretnie wkomponowana w okładziny.

Nóż składany Gerber Gear Pocket Square, Nylon

wytrzymałość

Klasyczne ostrze i blokada Liner lock

W nożu Gear Pocket Squere zainstalowano głownię o długości 76 mm, która jest prosta i gładka. Jej otwieranie jest możliwe dzięki łatwemu w obsłudze systemowi Liner lock. Opiera się on na wewnętrznym, sprężystym skrzydełku, które należy odchylić aby złożyć ostrze.

Abyś mógł sprawnie otwierać nóż jedną ręką, na grzbiecie ostrza zamocowano specjalny płaski kołek. Jego umiejscowienie pozwala na wygodną obsługę niezależnie od tego czy jesteś prawo czy leworęczny.

Ostrze noża składanego Gerber Gear Pocket Square, Nylon

noze

Elegancka konstrukcja rękojeści

Gear Pocket Squere posiada bardzo minimalistyczny wygląd. Czarna obudowa o prostokątnym kształcie jest zaokrąglona na bokach. Delikatnie zwężający się i opadający tył, nadaje całości lekkiego wyglądu. Struktura, która pokrywa obie okładziny jest przyjemna w dotyku i dobrze leży w dłoni. Waga noża to jedynie 108 gram.

Wygodny klips został przykręcony do jednej z okładzin śrubami. Nadano mu kolor srebrny i naniesiono na jego powierzchnie logo producenta.

Złożony nóż składany Gerber Gear Pocket Square, Nylon z widocznym klipsem

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Materiał rękojeści Nylon
Rodzaj blokady Liner lock
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 108.00
Długość [mm] 171.00
Długość ostrza [mm] 76.00
EAN 013658152014
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 30-001362
Producent Gerber
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Gerber Gear Pocket Square
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.