Nóż z głownią stałą Gerber Gear Warrant

31-000560
001000868

Wygodny w użyciu nóż z głownią stałą typu Tanto stylizowaną na klasyczny wygląd japońskich sztyletów. Ostrze wykonano ze stali z dużą zawartością węgla, dzięki temu jest ono ostre, wytrzymałe, odporne na korozję i w razie potrzeby łatwe do naostrzenia.

  • Długość [mm]: 241
  • Długość ostrza [mm]: 114
  • EAN: 013658117976
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 31-000560
Przewiń do pełnej specyfikacji
199,00 zł
Produkt dostępny
001000868
noze

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Warrant Tanto

Poznaj solidną produkcję renomowanej amerykańskiej firmy Gerber – Warrant Tanto. Długie, wąskie ostrze typu tanto, wygodny chwyt i niska waga – dzięki tym atutom ten rewelacyjny nóż zyskuje szerokie pole do popisu. Całość wykonana została ze stali o dużej zawartości węgla, odpornej na rdzewienie. Dzięki temu, możesz korzystać z tego wygodnego narzędzia również w otoczeniu o wysokim stopniu wilgotności.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Warrant, Tanto, BLK Blade & Handle, Camo Nylon

wytrzymałość

Głownia i ostrze

Gerber Gear Warrant Tanto to nóż wykonany w technologii Full Tang. Dzięki konstrukcji wykonanej w pełni z jednego kawałka metalu, jest on stabilny i bardzo odporny na uszkodzenia – w odróżnieniu od noży składanych. Klinga inspirowana stylistyką japońskich sztyletów tanto charakteryzuje się bardzo wytrzymałą końcówką ostrza i świetnie sprawdza się w trakcie silnych uderzeń.

Ostrze zostało wyraźnie podzielone na dwie części. U nasady umieszczono ząbkowany fragment, dzięki któremu możesz z łatwością przecinać tworzywa z gęstych materiałów, jak pasy lub grube liny. Przednia część klingi to ostra powierzchnia tnąca, która sprawdzi się zarówno w terenie jak i w pracy w sadzie.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Warrant, Tanto, BLK Blade & Handle, Camo Nylon

łatwa obsługa

Wygodna rękojeść

Jeśli jest coś równie ważnego jak znakomite ostrze noża, to z pewnością pewny i stabilny chwyt. Dzięki ergonomicznemu kształtowi rękojeści, Warrant Tanto zapewnia solidne oparcie dla dłoni, co z pewnością docenisz w trakcie pracy z tym rewelacyjnym narzędziem.

W górnej części uchwytu znajduje się karbowany fragment służący jako oparcie dla kciuka. Cała rękojeść pokryta jest okładzinami z odpornego, fakturowanego czernionego aluminium. W dolnej części umieszczono również otwór przez który można przewlec linkę lub inne mocowanie do pasa lub kamizelki taktycznej.

Producent dołącza do zestawu wygodny pokrowiec ułatwiający bezpieczny transport noża.

Pokrowiec noża z głownią Gerber Gear Warrant, Tanto, BLK Blade & Handle, Camo Nylon

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 241
Długość ostrza [mm] 114
EAN 013658117976
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 31-000560
Kolor Czarny
Kolor ostrza Czarny
Marka Gerber Gear
Producent Gerber Gear
Profil głowni Tanto
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Częściowo ząbkowane
Rodzaj stali 7Cr17MoV
Waga [g] 153

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Warrant
Polecane produkty: