Zestaw przetrwania Gerber Gear Bear Grylls Ultimate

31-000701
001000872

Bądź gotowy na każde wyzwanie jak postawi przed Tobą życie. Wypróbuj zestaw przetrwania Gerber Gear Bear Grylls Ultimate. Dzięki niemu poradzisz sobie w czasie podróży lub podczas nagłej usterki we własnym domu. Zestaw zawiera m.in. multitool, gwizdek, krzesiwo, latarkę i wiele innych przydatnych akcesoriów.

  • Kolor: Czarno - szary
  • Długość [mm]: 170
  • EAN: 013658148741
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 31-000701
  • Producent: Fiskars
Przewiń do pełnej specyfikacji
219,00 zł
Brak w magazynie
001000872
zestaw

Zestaw przetrwania Gerber Bear Grylls Ultimate

Bear Grylls to człowiek znany doskonale nawet tym, którzy nie mieli styczności z survivalem w zaawansowanej formie. Specjalista od sztuki przetrwania, były żołnierz, zdobywca wielu nagród i rekordów Guinessa, dzięki swojemu doświadczeniu zaprojektował serię noży i narzędzi dla firmy Gerber.

Wśród nich znajduje się również niezwykle rozbudowany zestaw przetrwania, zawierający najważniejsze rzeczy, przydatne w krytycznych sytuacjach.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajność

Wiele elementów, jeden cel

Zestaw przetrwania Ultimate to wszystko, czego potrzebujesz, jeśli znajdziesz się w naprawdę trudnej sytuacji podczas wyprawy w teren. Dzięki konsultacji ze specjalistą w temacie survivalu, jakim jest Bear Grylls, firmie Gerber udało się wytypować szesnaście, najbardziej potrzebnych elementów ułatwiających przeżycie. Znajdziesz tu między innymi: niewielką, diodową latarkę, lusterko sygnałowe, bardzo dobrą piłę strunową ułatwiającą pozyskiwanie drewna, krzesiwo i bawełnianą watę – doskonałe do rozpalenia ogniska.

Oprócz tego zestaw zawiera: multitool, czyli uniwersalne, wielofunkcyjne narzędzie. Linkę, zestaw do łowienia ryb i zestaw do szycia. Ważną częścią jest również wydajny koc ratowniczy, zatrzymujący do 90% ciepła własnego użytkownika.

Zestaw przetrwania Gerber Bear Grylls Ultimate

kompaktowy rozmiar

Transport

Cały zestaw przetrwania mieści się w dołączonej, niewielkiej, wodoodpornej torebce, którą z kolei możesz przenosić w wygodnej saszetce z zamkiem błyskawicznym. Niewielkie wymiary i waga umożliwiają zabranie ze sobą zestawu przetrwania za każdym razem, nawet jeśli dysponujesz bardzo ograniczonym miejscem na bagaż. Z pewnością, powinien być to stały element wyposażanie każdego, kto planuje wyprawy w trudny teren.

Saszetka wodoodporna zestawu przetrwania Gerber Bear Grylls Ultimate

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - szary
Długość [mm]170
EAN013658148741
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta31-000701
ProducentFiskars
Szerokość [mm]120
Waga [g]280

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw przetrwania Gerber Gear Bear Grylls Ultimate