Maczeta Gerber Gear Gator Pro + ostrzałka Gerber

31-000705
001000873

Poczuj prawdziwą siłę i moc z maczetą Gerber Gear Gator Pro. TO zaprojektowane w USA narzędzie, pomoże ci poskromić drzewa i krzewy rosnące w Twoim ogrodzie, oraz ułatwi pracę na survivalowych wyprawach. W zestawie otrzymasz również nylonową pochwę i ostrzałkę.

  • Kolor: Czarny
  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z nylonu
  • Długość [mm]: 419.10
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 31-000705
  • Kolor ostrza: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,00 zł
Brak w magazynie
001000873
maczeta

Maczeta Gerber Gear Gator Pro + ostrzałka Gerber

Zostań mistrzem sztuki przetrwania z maczetą Gerber Gear Gator Pro i wykorzystaj jej wszystkie funkcje. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, bez trudu poradzisz sobie z niesfornymi krzakami, które zakłócają spokój w Twoim obozowisku.

Zaprojektowana przez amerykańskich specjalistów maczeta, ma bardzo uniwersalny charakter. Jej głownia z wytrzymałej stali, posiada dodatkową powłokę antykorozyjną. Główna krawędź tnąca jest prosta i niezwykle ostra. Znajdujący się na grzbiecie hak zwiększa możliwości narzędzia. Po skończonej pracy możesz wykorzystać dołączoną do zestawu ostrzałkę, aby przygotować maczetę do następnego zadania.

Maczeta Gerber Gear Gator Pro, Nylon Sheath

wytrzymałość

Nietypowa głownia

Zwykłe maczety nie spełniają Twoich oczekiwań? Sprawdź jakie możliwości oferuje model Gator Pro. Jego nowoczesna głownia została wykonana z wytrzymałej stali hartowanej, którą pokryto czarną powłoką ochronną. Takie połączenie sprawia, że całe ostrze jest odporne na korozję.

Znajdujący się w grzbietowej cześć hak, wyróżnia maczetę z pośród innych modeli. Jest on duży i solidnie zaostrzony. Dzięki niemu możesz wycinać korzenie, wyżej rosnące gałęzie, a nawet korować niewielkie pnie.

Mężczyzna z maczetą w gęstym lesie

łatwa obsługa

Technologia Gator Grip w maczecie Gerber Gear Gator Pro

Jeśli chcesz pracować komfortowo, skorzystaj z maczety Gerber Gear Gator Pro. Jej waga, nieprzekraczająca 510 gramów sprawia, że z łatwością będziesz wykonywał silne zamachy i uderzenia. Rękojeść wykonana w technologii Gator Grip zapewnia stabilność, którą wspomaga umieszczona na końcu smycz stabilizująca.

Dołączona do zestawu czarna pochwa, została wykonana z nylonu. Jest on odporny na rozdarcia i niezwykle wytrzymały. Na jej boku, znajduje się specjalna kieszeń na kamień ostrzący, znajdujący się w zestawie.

Kabura maczety Gerber Gear Gator Pro, Nylon Sheath

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Dołączone akcesoriaPochwa wykonana z nylonu
Długość [mm]419.10
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta31-000705
Kolor ostrzaCzarny
MarkaGerber Gear
Materiał rękojeściPolimer
PochwaNylonowa
ProducentGerber Gear
Rodzaj głowniStała
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]510.29

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Gerber Gear Gator Pro + ostrzałka Gerber