Nóż składany Gerber Gear Remix Tactical

31-001098
001000875

Taktyczny nóż składany amerykańskiej marki Gerber o niezwykłym wyglądzie. Można go obsługiwać bez problemów jedną ręką zarówno lewą, jaki i prawą. Unikatowym rozwiązaniem jest zastosowanie mechanizmu obrotowego z dużym otworem na palec, co pozwala na pracę nim pod różnym kątem bez obaw, że wyślizgnie się z dłoni.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Combo (50%-50%)
  • Rodzaj stali: 7Cr17MoV
  • Materiał rękojeści: G10
  • Rodzaj blokady: Liner lock
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,00 zł
Produkt dostępny
001000875
noze

Nóż składany Gerber Gear Remix Tactical Clip Folder

Gerber Gear Remix Tactical to nowoczesny rozkładany nóż od firmy Gerber. Jego innowacyjny kształt przyciąga wzrok, a płynny system otwierania zapewnia szybkie działanie. Właśnie dlatego docenią go przede wszystkim pracownicy służb mundurowych i fani militarnego stylu.

Głownia o kształcie nowoczesnego tanto, została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jej krawędź tnącą podzielono na część gładką i ząbkowaną przez co nóż uzyskał uniwersalny charakter. Okładziny rękojeści zrobione z materiału zwanego G10 są przyjemne w dotyku i zapewniają doskonałą przyczepność. System otwierania jedną ręką jest bardzo wygodny niezależnie od tego czy jesteś lewo- czy praworęczny.

Nóż składany Gerber Gear Remix Tactical Clip Folder, Serrated Edge

wytrzymałość

Stabilne ostrze typu Combo

Kierując się taktycznym przeznaczeniem noża, firma Gerber dążyła do tego aby Gear Remix Tactical był wielofunkcyjnym narzędziem. Właśnie dlatego zainstalowano w nim głownię o długości 76 mm, która jest zbudowana w systemie combo. Jedna część ostrza jest gładka a druga posiada ostre ząbki. Pozwalają one na łatwe cięcie włóknistych materiałów oraz lin.

Cała głownia została wykonana ze stali nierdzewnej i pokryta czarną powłoką, chroniącą przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Na jej boku umieszczono nazwę producenta.

Ostrze noża składanego Gerber Gear Remix Tactical Clip Folder, Serrated Edge

noze

Nowoczesna konstrukcja rękojeści

Gear Remix Tactical jest nożem, który z racji swojej konstrukcji rzuca się w oczy. W miejscu łączenia głowni z rękojeścią, umieszczono mechanizm obrotowy z otworem. Jest on duży i wygodny przez co mieści się w nim palec. Takie rozwiązanie pozwala Ci operować noże pod rożnymi kątami, bez obawy, że nóż wyleci z Twojej dłoni.

Okładziny wykonane z kompozytu zwanego G10, są dobrze wyprofilowane i mają otwory zmniejszające wagę całej konstrukcji. Wygodny klips został przykręcony do jednej z okładzin śrubami. Nadano mu kolor czarny i naniesiono na jego powierzchnie logo producenta.

Nóż składany Gerber Gear Remix Tactical Clip Folder, Serrated Edge na tle roślin

łatwa obsługa

Bezpieczny mechanizm Liner Lock

Nóż Gear Remix Tactical cechuje się trwałą blokadą ostrza Liner lock. Jest ona bardzo popularna wśród nożny składanych. Cechuje się prostą konstrukcją, odporną na uszkodzenia mechaniczne. Złożenie głowni jest możliwe przez dociśnięcie specjalnego sprężystego skrzydełka znajdującego się wewnątrz obudowy.

Aby otwieranie było szybkie i łatwe, grzbiet ostrza wyposażono w obustronny kołek. System ten pozwala na sprawną obsługę jedna ręką.

Nóż składany Gerber Gear Remix Tactical Clip Folder, Serrated Edge na stole

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 7Cr17MoV
Materiał rękojeści G10
Rodzaj blokady Liner lock
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 130.00
Długość [mm] 200.00
Długość ostrza [mm] 76.00
EAN 013658157682
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 31-001098
Producent Gerber
Profil głowni Tanto

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Gerber Gear Remix Tactical
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.