Nóż składany Gerber Gear Paraframe II Tanto

31-001734
001000878
  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Combo (50%-50%)
  • Rodzaj stali: 7Cr17MoV
  • Rodzaj blokady: Frame-Lock
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,00 zł
Produkt dostępny
001000878
noze

Nóż składany Gerber Gear Paraframe II - Tanto

Jeśli szukasz sprawdzonego noża, zbudowanego z nowoczesnych materiałów odpornych na uszkodzenia i lekkiej, żebrowanej konstrukcji, wybierz Gerber Gear Paraframe II - Tanto. Jest to nóż, który możesz zabrać ze sobą wszędzie, niezależnie od sytuacji. Elegancki styl w jakim został zrobiony sprawia, że każdy zwróci na niego uwagę.

Głownia z ostrym czubkiem i powłoką ochronną jest trwała i z łatwością tnie i przecina materiały o różnej strukturze. Dodatkowe ząbki umieszczone na ostrzu zapewniają wielofunkcyjność, a system składania Frame lock daje poczucie stabilności. Rękojeść wykonana ze stali, jest dobrze wyprofilowana i posiada wygodny klips, umożliwiający przypięcie noża do kieszeni lub torby.

Nóż składany Gerber Gear Paraframe II – Tanto

wytrzymałość

Wielofunkcyjne ostrze

Amerykański producent noży, chciał aby Gear Paraframe II - Tanto był nożem wielofunkcyjnym. Właśnie dlatego zainstalowano w nim głownię o długości 8,89 cm, która jest zrobiona w systemie combo. Jedna część ostrza jest gładka a druga posiada ostre ząbki. Pozwalają one na łatwe cięcie włóknistych materiałów oraz lin. Całość została wykonana ze stali typu 7Cr17MoV i pokryta powłoką chroniącą przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Nóż składany Gerber Gear Paraframe II - Tanto w dłoniach

noze

Otwarta konstrukcja

Nóż Gear Paraframe II - Tanto posiada otwartą konstrukcję. Została ona stworzona ze stali 3Cr13 i pokryta czarną powłoką ochronną. Dzięki temu, że okładziny mają duże otwory, czyszczenie nożna jest proste i nie zajmuje dużo czasu. Wycięcia na palce ułatwiają chwyt i dają pewność, że nóż nie wypadnie Ci z ręki podczas pracy.

Wygodny klips został przykręcony do jednej z okładzin śrubami. Nadano mu kolor czarny i naniesiono na jego powierzchnie logo producenta.

Złożony nóż Gerber Gear Paraframe II - Tanto

łatwa obsługa

Mechanizm Frame Lock

Nóż Gear Paraframe II - Tanto cechuje się trwałą blokadą ostrza Frame lock. Jest ona bardzo stabilna i pozwala na przenoszenie większych obciążeń. Aby odblokować ostrze należny, tak jak w przypadku blokady Liner lock, odchylić skrzydełko blokujące, które jest grube i masywne.

Aby otwieranie było szybkie i łatwe, ostrze wyposażono w kołeczki pod kciuk. Są one zainstalowane po obu stronach głowni, co znacznie ułatwia obsługę prawo i leworęcznym użytkownikom.

Nóż składany Gerber Gear Paraframe II - Tanto w dłoni

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 7Cr17MoV
Rodzaj blokady Frame-Lock
Kolor Czarny
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 142.00
Długość [mm] 207.00
Długość ostrza [mm] 89.00
EAN 013658157637
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 31-001734
Producent Gerber
Profil głowni Tanto

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Gerber Gear Paraframe II Tanto
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.