Nóż z głownią stałą Gerber Gear Moment Gut Hook

31-002200
001000882

Znakomity nóż z głownią stała od renomowanej marki Gerber Gear. Został wykonany z myślą o ogólnym zastosowaniu jak również w formie nożyka EDC. Solidna głownia oraz ergonomiczna rękojeść to jego główne zalety.

  • EAN: 013658135277
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 31-002200
  • Profil głowni: Recurve
  • Rodzaj głowni: Składana
Przewiń do pełnej specyfikacji
159,00 zł
Brak w magazynie
001000882
noze

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Fixed Gut Hook

Firma Gerber od wielu lat zajmuje się produkcją noży i te lata doświadczenia dają efekty w postaci nowych i innowacyjnych produktów. Jednym z nich jest nóż Gerber Gear Fixed Gut Hook, w którym zastosowano ostrze ze stali chromowo - molibdenowej typu 5Cr15Mov, o niekonwencjonalnym kształcie. Pozwala ono na poszerzenie zakresu różnych działań o przecinanie linek, pasów czy małych gałęzi. Taki układ dodatkowo pozwolił na zastosowanie dłuższego standardowego ostrza do cięcia. Warto zaznaczyć, że chwyt noża został wykonany z jednego kawałki stali wraz z ostrzem. Dla wygody użytkowania rękojeści, nałożono na nią twardą gumową okładzinę.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Moment Fixed Gut Hook

wytrzymałość

Konstrukcja typu full tang

Głownia noża Gerber Gear Fixed Gut Hook to solidny, ponad 9 centymetrowy fragment stali, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Profil typu drop point sprawdzi się zarówno w głębokim lesie, jak i podczas zwykłych prac w okolicy domu. Dodatkowo na końcu chwytu umieszczono otwór na linkę bądź smycz.

Waga noża nie przekracza 240 gramów, a długość wraz z ostrzem to prawie 22 cm. Czyni go to niezwykle kompaktowym i poręcznym narzędziem. W zestawie znajduje się pochwa z cordury wyposażona w zapięcie na klips.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Moment Fixed Gut Hook w czarnej pochwie z cordury

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN013658135277
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta31-002200
Profil głowniRecurve
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Moment Gut Hook