Nóż z głownią stałą Gerber Gear Moment Gut Hook

31-002200
001000882

Znakomity nóż z głownią stała od renomowanej marki Gerber Gear. Został wykonany z myślą o ogólnym zastosowaniu jak również w formie nożyka EDC. Solidna głownia oraz ergonomiczna rękojeść to jego główne zalety.

  • EAN: 013658135277
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 1025489
  • Profil głowni: Recurve
  • Rodzaj głowni: Składana
Przewiń do pełnej specyfikacji
159,00 zł
Produkt dostępny
001000882
noze

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Fixed Gut Hook

Firma Gerber od wielu lat zajmuje się produkcją noży i te lata doświadczenia dają efekty w postaci nowych i innowacyjnych produktów. Jednym z nich jest nóż Gerber Gear Fixed Gut Hook, w którym zastosowano ostrze ze stali chromowo - molibdenowej typu 5Cr15Mov, o niekonwencjonalnym kształcie. Pozwala ono na poszerzenie zakresu różnych działań o przecinanie linek, pasów czy małych gałęzi. Taki układ dodatkowo pozwolił na zastosowanie dłuższego standardowego ostrza do cięcia. Warto zaznaczyć, że chwyt noża został wykonany z jednego kawałki stali wraz z ostrzem. Dla wygody użytkowania rękojeści, nałożono na nią twardą gumową okładzinę.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Moment Fixed Gut Hook

wytrzymałość

Konstrukcja typu full tang

Głownia noża Gerber Gear Fixed Gut Hook to solidny, ponad 9 centymetrowy fragment stali, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Profil typu drop point sprawdzi się zarówno w głębokim lesie, jak i podczas zwykłych prac w okolicy domu. Dodatkowo na końcu chwytu umieszczono otwór na linkę bądź smycz.

Waga noża nie przekracza 240 gramów, a długość wraz z ostrzem to prawie 22 cm. Czyni go to niezwykle kompaktowym i poręcznym narzędziem. W zestawie znajduje się pochwa z cordury wyposażona w zapięcie na klips.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Moment Fixed Gut Hook w czarnej pochwie z cordury

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN 013658135277
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 1025489
Profil głowni Recurve
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Moment Gut Hook