Siekiera Gerber Gear Freescape Hatchet 17,5''

31-002536
001000884

Solidna siekiera marki Gerber. Przeznaczona do wykonywania ciężkich prac przy ciosaniu i rozbijaniu bloków drewna. Wygodna rękojeść oraz lekki grot ułatwią Ci pracę.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj stali: Hartowana
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Nylon/Włókno szklane
  • Kolor: Czarno - zielony
  • Waga [g]: 936.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
siekiera

Siekiera Gerber Freescape Hatchet

Poznaj poręczną siekierę od firmy Gerber, która z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ostrze zostało wykonane z wysokogatunkowej stali o dużej zawartości węgla, dodatkowo powleczono je czarną farbą, dzięki czemu charakteryzuje się ono świetną odpornością na korozję.

Trzonek wraz z chwytem zostały wykonane z nylonu z zawartością włókna szklanego, co świetnie redukuje drgania wytwarzane podczas pracy siekierą. Dodatkowo w miejscu chwytu zastosowano gumowe okładziny, zwiększające pewność chwytu. Dzięki swojej niedużej wadze siekiera nada się bez problemu na wypad do lasu czy ognisko poza miastem, jak również do codziennych czynności w gospodarstwie domowym.

Siekiera Gerber Gear 17,5 Freescape Hatchet

łatwa obsługa

Solidność w połączeniu z wygodą

Wygodny, polimerowy trzonek jest w pełni odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki profilowanemu uchwytowi, toporek pewnie leży nawet w mokrych dłoniach. Na końcu znajduje się niewielki otwór, przez który w razie potrzeby można przewlec linkę.

Materiał z jakiego wykonano ostrze to stal kuta na zimno, dzięki czemu jej wytrzymałość została znacząco zwiększona. Dodatkowo pokryto ją farbą proszkową, co ogranicza niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych na ostrze. Długość siekiery wynosi 44 centymetry, a jej ciężar nie przekracza 924 gramów. W zestawie znajduje się również polimerowa osłona na ostrze.

Siekiera Gerber Gear 17,5 Freescape Hatchet z osłoną ostrza

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj stali Hartowana
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Nylon/Włókno szklane
Kolor Czarno - zielony
Waga [g] 936.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z polimeru
Długość [mm] 439.00
EAN 013658139749
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 31-002536
Pochwa Polimerowa
Producent Gerber

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siekiera Gerber Gear Freescape Hatchet 17,5''
Polecane produkty: