Nóż składany Gerber Gear Vital Pocket EAB 

1027855
001000886

Kieszonkowy składany nożyk z wymiennymi ostrzami, które da się zmienić bez użycia żadnych dodatkowych narzędzi. Profilowana polimerowa rękojeść zapewnia pewny chwyt i zapobiega wypadnięciu noża z ręki nawet przy wilgotnych dłoniach.

  • Dołączone akcesoria: 6 szt. wymiennych ostrzy
  • Długość [mm]: 175
  • EAN: 013658157712
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 1027855
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Produkt dostępny
001000886
noze

Nóż składany Gerber Gear Vital Pocket Folder

Gerber Gear Vital Pocket Folder to nowoczesne narzędzie, które jest rozwinięciem koncepcji klasycznie składanego noża. Jego charakterystyczną cechą są podłużne ostrza z możliwością wymiany oraz system montażu nie wymagający dodatkowych narzędzi. Te walory doceni każdy, kto chce mieć przy sobie zawsze ostry nóż o niewielkich rozmiarach.

Korpus został stworzony z solidnego polimeru i jest odporny na upadki i wstrząsy. Ostrze to stal węglowa, która dobrze trzyma ostrość i jest odporna na uszkodzenia.

Amerykański producent zadbał o to, aby w zestawie nie zabrakło wymiennych ostrzy, idealnie pasujących do noża Gear Vital Pocket Folder.

Nóż składany Gerber Gear Vital Pocket Folder

wytrzymałość

Wymienne ostrza 

Gerber Gear Vital Pocket Folder nie jest standardowym, składanym nożem. Jego konstrukcja opiera się na systemie wymiennych ostrzy. Jest on tak zaprojektowany, że do wymiany nie są wymagane dodatkowe narzędzia. Aby wyciągnąć ostrze, wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się na ruchomej prowadnicy. W zestawie znajdują się ostrza o gładkiej powierzchni i kształcie typu Clip point.

Nóż składany Gerber Gear Vital Pocket Folder w dłoni mężczyzny

łatwa obsługa

Solidna konstrukcja

Vital Pocket Folder jest niewielkim nożem o wytrzymałej konstrukcji. Rękojeść wykonana z polimeru i gumy pewnie trzyma się dłoni. Duże wycięcie na palec i pomarańczowe ząbki rozmieszczone w różnych miejscach okładzin sprawiają, że noża można używać w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych bez obawy wypadnięcia z ręki. Otwór przelotowy na końcu pozwala na zaczepienie opcjonalnej linki bądź smyczy.

Nóż firmy Gerber posiada blokadę typu Back lock. Jest ona prosta w obsłudze i mimo niewielkich rozmiarów, ostrze może być rozłożone szybko i płynnie.

Nóż składany Gerber Gear Vital Pocket Folder

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria 6 szt. wymiennych ostrzy
Długość [mm] 175
EAN 013658157712
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 1027855
Kolor Czarno - pomarańczowy
Marka Gerber Gear
Materiał rękojeści Polimer
Producent Gerber
Profil głowni Clip point
Rodzaj blokady Back lock
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Węglowa
Sposób otwierania Manualny
Waga [g] 37

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Gerber Gear Vital Pocket EAB 
Polecane produkty: