Nóż składany Gerber Gear Vital Zip

31-002745
001000887

Vital Zip to niewielki rozmiarów nóż składany wykonany przez renomowaną, amerykańską markę Gerber Gear. Zaprojektowany głównie z myślą o ratownikach oraz myśliwych. Warto też wspomnieć, że ostrze wykonane zostało z wysokiej jakości stali, przez co jest ono odporne na pęknięcia czy też wykruszenie.

  • Dołączone akcesoria: Futerał, Cztery wymienne ostrza
  • Długość [mm]: 140
  • EAN: 013658157729
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 31-003645
Przewiń do pełnej specyfikacji
69,00 zł
Produkt dostępny
001000887
noze

Nóż Gerber Gear Vital Zip

Gerber Gear Vital Zip to sprytne narzędzie, będące nową koncepcją klasycznego noża. Jego walory docenią pracownicy służb mundurowych oraz myśliwi. Korpus został stworzony z solidnego ABS-u, który jest odporny na upadki i wstrząsy. Ostrze to stal wysokowęglowa typu SK5, dobrze trzymająca ostrość i odporna na wykruszenia i pęknięcia.

Amerykański producent zadbał o to, aby w zestawie nie zabrakło wygodnego pokrowca z zatrzaskiem blokującym i wymiennych ostrzy, idealnie pasujących do noża Gear Vital Zip.

Gerber Gear Vital Zip z pokrowcem i wymiennymi ostrzami

wytrzymałość

Nowoczesny kształt

Gerber Gear Vital Zip nie jest standardowym nożem. Jego konstrukcja wykonana z ABS-u jest bardzo wytrzymała. Ostrze jest chronione specjalnym pałąkiem, dzięki czemu nie tępi się tak szybko. Pomarańczowo-czarna obudowa jest widoczna i rzuca się w oczy. Otwór znajdujący się wewnątrz chwytu, zapewnia stabilność i pozwala na użycie większej siły podczas cięcia.

Człowiek z Gerber Gear Vital Zip w dłoni

łatwa obsługa

Ostrze ze stali wysokowęglowej

Mimo niewielkich wymiarów ostrza zainstalowanego w nożu Gear Vital Zip, jego możliwości są imponujące. Zostało ono wykonane ze stali typu SK5. Jest to wysokowęglowa stal narzędziowa, odporna na ścieranie. Mimo zwiększonej podatności na korozję świetnie sprawdza się w narzędziach używanych do ciężkiej pracy.

Gear Vital Zip od firmy Gerber, charakteryzuje się wymiennymi ostrzami. Są one przykręcane śrubą przez co zawsze pozostaną na swoim miejscu. Zestaw zawiera zapasowe ostrza umieszczone w polimerowym opakowaniu zabezpieczającym.

Gerber Gear Vital Zip

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Futerał, Cztery wymienne ostrza
Długość [mm] 140
EAN 013658157729
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 31-003645
Kolor Czarno - pomarańczowy
Marka Gerber Gear
Materiał rękojeści Tworzywo ABS
Producent Gerber Gear
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali SK5
Waga [g] 82

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Gerber Gear Vital Zip
Polecane produkty: