Nóż składany Gerber Gear Airfoil Blue

1027849
001000888

Gear Airfoil to niezwykle elegancki rozkładany nóż o prostych kształtach. Dzięki niewielkiej wadze oraz kompaktowemu rozmiarowi mieści się on bez problemu w kieszeni spodni lub torbie. Doskonale sprawdzi się jako element codziennego wyposażenia miłośnika militariów, outdooru czy też bushcraftu.

  • Długość [mm]: 165
  • Długość ostrza [mm]: 68
  • EAN: 013658157651
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Tak
  • Kod producenta: 1027849
Przewiń do pełnej specyfikacji
109,00 zł
Produkt dostępny
001000888
noze

Nóż składany Gerber Gear Airfoil Blue

Amerykański producent wyposażenia wyprawowego, firma Gerber, ma w swojej ofercie wiele nowoczesnych i uniwersalnych noży. Wśród nich, znalazło się miejsce dla klasycznego rozwiązania takiego jak Gear Airfoil Blue. Jest to elegancki, rozkładany nóż o prostych kształtach.

Okładziny zostały wykonane z aluminium, dzięki czemu cały nóż jest lekki i dobrze leży w dłoni. Blokada Liner lock jest łatwa w obsłudze, a małe kołeczki obecne na głowni pozwalają otwierać nóż jedną ręką.

Nóż składany Gerber Gear Airfoil Blue

smukłość

Tradycyjne kształty

Gear Airfoil Blue to nóż, który ma łączyć uniwersalnych charakter i elegancki wygląd. Dzięki niewielkim wymiarom, wynoszącym 69 mm i wadze, która nie przekracza 62 gramów, nóż mieści się w kieszeni lub małej torbie podróżnej.

Ostrze o kształcie Drop point ma gładki szlif i zostało wykonane ze stali dobrej jakości. Na grzbiecie głowni, znajdują się delikatne żłobienia, które są znakomitą podporą stabilizującą palce.

Okładziny zostały zrobione z matowego aluminium, które nie obciąża całej konstrukcji. Mają również specjalne wcięcie w dolnej części, którego zadaniem jest poprawić jakość uchwytu. Producent nie zapomniał również o elastycznym klipsie. Znajduje się on na jednej z bocznych okładzin.

Nóż składany Gerber Gear Airfoil Blue w dłoni

łatwa obsługa

Mechanizm blokady Liner Lock

Gear Airfoil Blue cechuje się blokadą typu Liner lock. Jest ona prosta w obsłudze i bardzo bezpieczna. Odblokowanie i wysunięcie noża, możliwe jest po dociśnięciu skrzydełka znajdującego się w dolnej części obudowy.

Aby otwieranie było szybkie i łatwe, ostrze wyposażono w małe kołeczki pod kciuk. Są one zainstalowane po obu stronach głowni, co znacznie ułatwia obsługę prawo i leworęcznym użytkownikom.

Nóż składany Gerber Gear Airfoil Blue

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 165
Długość ostrza [mm] 68
EAN 013658157651
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Tak
Kod producenta 1027849
Marka Gerber Gear
Materiał rękojeści Aluminium
Producent Gerber Gear
Profil głowni Drop point
Rodzaj blokady Liner lock
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Sposób otwierania Manualny
Waga [g] 67

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Gerber Gear Airfoil Blue
Polecane produkty: