Nóż składany Gerber Gear Razorfish

31-003013
001000891

Unikalny pod względem konstrukcyjnym nóż składany marki Gerber. Wykonany z najwyższej jakości stali oraz wyposażony w rękojeść o owalnym kształcie, zapewnia dużą wygodę podczas operowania nim w trudnych warunkach terenowych.

  • Długość [mm]: 178
  • Długość ostrza [mm]: 72
  • EAN: 013658158207
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 1027867
Przewiń do pełnej specyfikacji
189,00 zł
Brak w magazynie
001000891
noze

Nóż składany Gerber Gear Razorfish

Gerber Gear Razorfish jest to niewielki nóż o eleganckim wyglądzie, inspirowanym kształtem płynącej ryby. Jego profil i przetłoczenia nadają mu wyjątkowy charakter, a wysokiej jakości materiały użyte do produkcji, dają pewność, że nóż posłuży Ci przez wiele lat.

Do produkcji tego kompaktowego noża użyto aluminium i stali 7Cr17MoV. Rękojeść dobrze leży w dłoni i pozwala na manewrowanie nim nawet w trudnych warunkach. System blokady ostrza o nazwie Liner lock, i sprytny flipper dają możliwość wygodnej obsługi jedną ręką.

 Gerber Gear Razorfish

wytrzymałość

Klasyczna konstrukcja

Gear Razorfish stworzony przez firmę Gerber jest niewielkim nożem, przeznaczonym do codziennego użytku i noszenia go przy sobie. Rozłożony nóż, mierzy tylko 178 mm, przez co bez przeszkód możesz używać go w pracy lub w domu. Jego waga, wynosząca 92 gramów nie obciąży Twojej kieszeni lub plecaka.

Rękojeść ma elegancki kształt i jest bardzo wygodna. Została wykonana z aluminium o doskonałych właściwościach. Pokryto ją powłoką ochronną zapobiegającą uszkodzeniom i odbijaniu się światła.

Na jednej z okładzin umieszczono wygodny klips, pozwalający zaczepić nóż do paska lub bezpiecznie unieruchomić go w kieszeni.

 Gerber Gear Razorfish

łatwa obsługa

Ostrze typu Wharncliffe

Kształt głowni noża Gear Razorfish został oparty na ostrzach typu Wharncliffe. Charakteryzuje się on płaskim brzuchem i opadającą krawędzią grzbietu. Warstwa ochronna nałożona na całą powierzchnie głowni, znakomicie chroni stal i zapobiega powstawaniu niepożądanych refleksów świetlnych.

 Gerber Gear Razorfish

noze

Bezpieczeństwo użytkowania

Model Gear Razorfish jest oparty na sprawdzonym i używanym od lat systemie zwanym Liner lock. Jest on najbardziej rozpowszechniony i najprostszy w obsłudze, gdyż umożliwia otwieranie jedną rekom. Odblokowanie ostrza możliwe jest poprzez dociśnięcie sprężynującego skrzydełka będącego częścią obudowy bądź jednej z okładzin.

Flipper, który umożliwia otwieranie noża jest duży i działa bardzo płynnie. W pozycji otwartej, tworzy bezpieczny jelec chroniący dłoń.

 Gerber Gear Razorfish

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 178
Długość ostrza [mm] 72
EAN 013658158207
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 1027867
Kolor Szary
Marka Gerber Gear
Materiał rękojeści Aluminium
Producent Gerber
Profil głowni Wharncliffe
Rodzaj blokady Liner lock
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 7Cr17MoV
Sposób otwierania Sprężynowy
Waga [g] 92

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Gerber Gear Razorfish
Polecane produkty: