Nóż z głownią stałą Cold Steel SRK San Mai

35AN
001000903
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 35AN
  • Profil głowni: Recurve
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
Przewiń do pełnej specyfikacji
629,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000903
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel SRK San Mai

Noże taktyczne stworzone dla profesjonalistów powinny cechować się konstrukcją opartą na sprawdzonych rozwiązaniach i materiałach najwyższej jakości. Właśnie te założenia wzięła pod uwagę firma Cold Steel produkując model SRK San Mai. Posiada on solidną budowę i ostrze o długiej krawędzi tnącej, która radzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami.

Tym co wyróżnia ten model spośród innych klasycznych noży, jest stal zastosowana do produkcji głowni. VG-10 San Mai jest jest japońskim laminatem stali o znakomitych właściwościach, który w połączeniu z rękojeścią wykonaną z Kray-Ex tworzy potężne i bardzo skuteczne narzędzie dla profesjonalnych użytkowników.

Noz-z-glownia-stala-Cold-Steel-SRK-San-Mai

wytrzymałość

Klasyczna rękojeść z Kray-Ex

Producent modelu SRK San Mai zrezygnował z wyszukanej stylistyki na rzecz wygody i praktycznych rozwiązań. Rękojeść została wykonana materiału Kray-Ex, który jest twardym laminatem odpornym na uszkodzenia. Faktura zapewnia odpowiedni uchwyt nawet w czasie ciężkich warunków. Nie zapomniano również o jelcu, który jest widoczny w dolnej części rękojeści. Tylna część noża jest wyposażona w otwór przelotowy. Może on służyć jako miejsce zaczepienia linki lub smyczy.

Pochwa-i-noz-Cold-Steel-SRK-San-Mai

łatwa obsługa

Głownia z laminatu VG-10 San Mai

Głownia modelu SRK San Mai ma klasyczny kształt typu Clip point. Jego charakterystycznymi cechami są unosząca się ku górze krawędź tnąca i grzbiet z załamaniem. Wytrzymały czubek gwarantuje zdolność przebijania twardych materiałów, a gładka powierzchnia ostrza znakomicie radzi sobie z przecinaniem.

Laminat stali o nazwie VG-10 San Mai został opracowany w Japonii i cechuje się odpornością na uszkodzenia i wykruszenia. Połączenie rdzenia oraz warstwy zewnętrznej o innych właściwościach, pozwoliło stworzyć nóż znakomicie trzymający ostrość.

Ostrze-noza-Cold-Steel-SRK-San-Mai

noze

Pochwa z Secure-Ex

W trosce o bezpieczeństwo, producent dodał do zestawu solidną pochwę z materiału zwanego Secure-Ex. Jest ona odporna na uszkodzenia i skutecznie chroni przed skaleczeniem. Otwory na bokach pozwalają na przypięcie noża za pomocą pasków do oporządzenia taktycznego. Wielofunkcyjny system montażowy umożliwia mocowanie SRK San Mai w różnych kierunkach.

Pochwa-noza-Cold-Steel-SRK-San-Mai

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta35AN
Profil głowniRecurve
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel SRK San Mai