Nóż z głownią stałą Cold Steel Leatherneck-SF

39LSFC
001000917

Jesteś żołnierzem lub pracownikiem służb mundurowych, który nie uznaje kompromisów ? Wyprobuj nóż z głownią stałą Cold Steel Leatherneck-SF. Ten solidny model, posiada długą głownię zabezpieczoną warstwą ochronną i wygodną rękojeść z jelcem. W zestawie otrzymasz pochwę z Secure-Ex.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 298
  • Długość ostrza [mm]: 171
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 39LSFC
Przewiń do pełnej specyfikacji
349,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000917
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel Leatherneck SF

Duży nóż taktyczny z wojskowym rodowodem, dedykowany żołnierzom i fanom survivalu. Właśnie taki jest Cold Steel Leatherneck SF, którego klasyczny wygląd nawiązuje do modeli wojskowych. Rękojeść z polimeru Grive-Ex ma żłobienia i strukturę, która jest antypoślizgowa, przez co praca z nożem jest wygodna w każdych warunkach.

Ostrze o kształcie Clip point zostało pokryte warstwą ochronną. Jej matowe wykończenie, sprawia że nóż nie odbija refleksów świetlnych. Stal German D2, zapewnia głowni doskonałe właściwości, które uwidaczniają się w czasie pracy.

Nóż z głownią stałą Cold Steel Leatherneck SF

wytrzymałość

Taktyczna rękojeść Grive-Ex

Konstrukcja modelu Cold Steel Leatherneck SF została zaprojektowana tak, aby znosić trudne warunki użytkowania. Rękojeść, będąca przedłużeniem głowni, posiada wygodne okładziny wykonane z ciśnieniowo formowanego materiału Krey-Ex. Głębokie żłobienia i nacięcia zapewniają pewny uchwyt niezależnie od tego czy pracujesz w rękawiczkach czy bez nich.

Spory jelec wykonany ze stali, skutecznie blokuje dłoń na rękojeści i chroni ją przed zsunięciem się na ostrze.

Nóż z głownią stałą Cold Steel Leatherneck SF

wytrzymałość

Stal typu German D2

Nóż taktyczny, który będzie musiał znosić trudne warunki użytkowania, powinien mieć wytrzymałą głownię. Właśnie tak jest w przypadku modelu Cold Steel Leatherneck SF. Ostrze noża o kształcie Clip point, charakteryzujące się fałszywym ostrzem, łagodnie opadającym w kierunku brzucha, tworzy ostry czubek. Jest on odporny na złamania, dzięki czemu nóż radzi sobie z przebijaniem twardych materiałów.

Stal German D2, jest typem wysokowęglowej stali, której odpowiednio dostosowany proces hartowania zapewnił wysoką twardość. Jest ona wykorzystywana do produkcji modeli wysokiej jakości. Powłoka ochronna zabezpiecza głownię przed korozją i uniemożliwia odbijanie się promieni słonecznych.

Nóż z głownią stałą Cold Steel Leatherneck SF

noze

Bezpieczna pochwa z Secure-Ex

Producent dołączył do zestawu bezpieczną pochwę. Wykonanie jej z materiału zwanego Secure-Ex zapewnia o jej odporności i trwałości. Klips utrzymujący nóż Cold Steel Leatherneck SF w odpowiedniej pozycji, jest regulowany i może być instalowany w rożnych kierunkach.

Pochwa noża Cold Steel Leatherneck SF

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]298
Długość ostrza [mm]171
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta39LSFC
Kolor ostrzaCzarny
MarkaCold Steel
Materiał rękojeściZy-Ex
ProducentCold Steel
Profil głowniSpear point
Rodzaj głowniStała
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliD2
Waga [g]332

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Leatherneck-SF