Nóż z głownią stałą Cold Steel OSS

39LSSC
001000919

Bushcraft, survivalowa wyprawa czy polowanie - nóż z głownią stała Cold Steel OSS poradzi sobie w każdych warunkach. Jego ostrze ze stali AUS 8A osadzono na rękojeści z dużym, podwojonym jelcem. Dzięki temu, żadne mocne uderzenie nie wytrąci noża z Twojej dłoni.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: AUS-8A
  • Kolor ostrza: Szary
  • Materiał rękojeści: Kray-Ex
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 299,00 zł Regular Price 349,00 zł
Brak w magazynie
001000919
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel OSS

Poznaj potężny nóż myśliwski Cold Steel OSS. Jego spore rozmiary i doskonałe parametry zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagających użytkownikach. Sama konstrukcja i zastosowane materiały sprawiają, że nadaje się on idealnie do ciężkich prac jak – zarówno w survivalu jak i myślistwie czy bushcrafcie. 

cold steel oss

wytrzymałość

Wyjątkowa głownia

To, co niewątpliwie znacznie wyróżnia Cold Steel OSS to fabrycznie, obustronnie ostrzona głownia ze stali japońskiej AUS 8A. Już po wyjęciu z pudełka nóż jest ostry jak brzytwa i gotowy do działania. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki, stal zachowuje idealną równowagę pomiędzy elastycznością a doskonałymi parametrami. W związku z tym głownia odporna jest na wiele uszkodzeń mogących wystąpić w trakcie eksploatacji, jak i długo trzyma ostrość, przy czym nie sprawia problemów podczas ponownego ostrzenia. 

Zastosowany profil Clip Point najczęściej pojawia się w nożach myśliwskich i ogólnego użytku. Ze względu na swoją uniwersalność, doceniany jest zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów leśnych wędrówek.

Bushcraft AUS8A

noze

Rękojeść

To, co liczy się obok solidnej głowni, to pewny i komfortowy chwyt. Odpowiednio profilowana rękojeść z tworzywa sztucznego pozwala korzystać z Cold Steel OSS w sposób bezpieczny i precyzyjny. Dzięki fakturowanemu materiałowi Kray-Ex wykorzystanemu w produkcji dłoń nie ześlizgnie się na ostrze. Dodatkową ochroną jest szeroki jelec, dający solidne oparcie w trakcie przebijania i pchnięć.  

Do noża, producent dołącza pochwę z Secure-Ex pozwalającą na komfortowy transport przy pasie, czy innych elementach ekwipunku. Bez względu na to, czy zajmujesz się polowaniem, lub znajdziesz się w sytuacji, kiedy musisz się bronić – Cold Steel OSS to narzędzie, które dobrze mieć ze sobą. Rewelacyjna jakość i mnogość zastosowań sprawiają, że jest to bezkonkurencyjny w swoim przedziale cenowym.

kabura, pochwa, Secure Ex

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali AUS-8A
Kolor ostrza Szary
Materiał rękojeści Kray-Ex
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 255.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Secure-Ex
Długość [mm] 340.00
Długość ostrza [mm] 210.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 39LSSC
Producent Cold Steel
Profil głowni Clip point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel OSS
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.