Śrut Umarex Rifle Darts lotki 4,5 mm 10 szt.

4.1650-10
001000922

Posiadasz jednostrzałową wiatrówkę w kalibrze 4,5 mm ? Sprawdź śrut Umarex Rifle Darts lotki. Opływowe kształty sprawiają, że lotki mają znakomite właściwości przebijające. Zestaw zawiera 10 szt.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 4.1650-10
  • Marka: Umarex
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Typ amunicji: Śrut BB
  • Materiał wykonania: Metalowo - polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 12,00 zł Regular Price 20,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000922
śrut BB

Śrut Umarex Rifle Darts lotki 4,5 mm 10 szt.

Śrut Umarex Rifle Darts to innowacyjne podejście do tematu amunicji wiatrówkowej. Został on stworzony specjalnie jako narzędzie do ćwiczenia celności oraz do różnych typów zawodów strzeleckich. Śrut taki również nada się dla najmłodszych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie. Zastosowanie kolorowej lotki pozwala łatwo zweryfikować trasę lotu pocisku i pozwala z łatwością odnaleźć swoją amunicję na tarczy.

Śrut lotkowy 4,5 mm

śrut BB

Uniwersalne narzędzie do treningu

Rifle Darts to amunicja do broni pneumatycznej. Ostra końcówka, o opływowym kształcie została wykonana ze stali. Dzięki temu przebija twarde materiały i głęboko wbija się w cel. Włóknisty element wykonany z syntetycznych materiałów działa jako statecznik i zapewnia stabilny tor lotu każdej lotki.

Lotki pasują do wielu modeli pistoletów i karabinków, strzelających śrutem w kalibrze 4,5 mm. Jednak przed pierwszym treningiem upewnij się, że producent Twojej broni dopuszcza używanie tego typu amunicji.

Lotki karabin

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący jak dobrać najlepszy rodzaj śrutu do swojej wiatrówki. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowany przez nas materiał.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta4.1650-10
MarkaUmarex
Kaliber [mm]4.50
Typ amunicjiŚrut BB
Materiał wykonaniaMetalowo - polimerowy
KolorCzerwony
Gwarancja24 miesiące