Śrut Umarex Rifle Darts lotki 4,5 mm 20 szt.

4.1650-20
001000923

Chcesz zmienić swój trening strzelecki ? Wypróbuj śrut Umarex Rifle Darts lotki 4,5 mm. Precyzyjnie wykonany będzie alternatywą dla tradycyjnej amunicji do broni pneumatycznej. W zestawie 20 sztuk.

  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
19,99 zł
śrut BB

Śrut z lotką Umarex kal. 4,5 mm

Firma Umarex, słynąca z innowacyjnego podejścia na rynku wiatrówek oraz różnorakich śrutów, wyposażyła swoją ofertę o nowe rozwiązania ułatwiające a zarazem uprzyjemniające strzelectwo rekreacyjne. Śrut w kształcie lotek powstał z myślą o doświadczonych strzelcach, jak rónież tych którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie.

Dzięki zastosowaniu lotki możemy z łatwością zweryfikować tor lotu pocisku oraz sprawdzić swoją celność na różnych dystansach. Dzięki jaskrawej końcówce, z łatwością odnajdziemy na tarczy nasze pociski.  Uczy to prawidłowych nawyków strzeleckich jak również ćwiczy umiejętność powtarzania na tarczy celnych strzałów.

Śrut lotkowy 4,5 mm

śrut BB

Niezawodne narzędzie treningowe

Śrut posiada końcówkę z włókna, działająca jako jaskrawy czerwony  znacznik. Sama metalowa śrucina została wykonana z dbałością o najwyższą jakość, mając na uwadze aby strzelanie z niej nie powodowało uszkodzenia wiatrówki. Z omawianej lotki możemy strzelać z dowolnej wiatrówki w kalibrze 4,5 mm Diabolo - począwszy od pistoletów, na karabinkach kończąc. Opakowanie zawiera 20 sztuk różnokolorowych lotek.

Lotki opakowanie

Specyfikacja

Więcej informacji
Kod producenta 4.1650-20
Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Śrut Umarex Rifle Darts lotki 4,5 mm 20 szt.