Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch P30 4,5 mm Diabolo BB

402.00.00
001000947

H&K P30 to nowoczesny polimerowo-metalowy pistolet, który stał się podstawowym wyposażeniem armii niemieckiej oraz policji. Marka Umarex we współpracy z niemieckim koncernem stworzyła doskonałą i wiernie odzwierciedloną replikę pistoletu P30. Wiatrówka jest zasilana CO2 i strzela śruciną 4,5 mm Diabolo.

  • Dołączone akcesoria: Wkładka jednostrzałowa, dwa magazynki metalowe
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Heckler & Koch
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 180.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
579,00 zł
pistolet

Pistolet Heckler & Koch P30 kal. 4,5 mm Diabolo BB

Pneumatyczny pistolet powtarzalny

Firma Umarex we współpracy z koncernem H&K stworzyła pistolet Heckler & Koch P30 kal. 4,5 mm Diabolo BB - nowoczesną i bardzo zaawansowaną technicznie wiatrówkę. Dzięki długoletniemu doświadczeniu udało się opracować replikę dla wymagających użytkowników. Jej charakterystyczne cechy to możliwość strzelania różnymi rodzajami śrutu typu Diabolo oraz nastawna szczerbinka.

Ponad to, nowoczesny system SA/DA daje strzelcowi możliwość decydowania czy chce strzelać z samonapinaniem czy bez. Pozwala na to również wbudowany w zamek zwalniacz napiętego kurka. Połączenie metalu i tworzyw sztucznych zapewnia wysoką jakość i niezawodność wiatrówki.

Pistolet Heckler & Koch P30 kal. 4,5 mm Diabolo BB

ikona

Zastosowanie soldinych polimerowych materiałów oraz metalu
Precyzja i wytrzymałość

Podczas procesu projektowania, inżynierowie skupili się na stworzeniu bardzo nowoczesnej konstrukcji. W pistolecie Heckler & Koch P30 zdecydowano się połączyć elementy metalowe z wytrzymałymi tworzywami sztucznymi. Było to niezbędne aby wiatrówka mogła obsługiwać różne rodzaje śrutu i jednocześnie generować duże ciśnienie.

Całość osadzono na kompaktowym szkielecie. Jest to wiatrówka odpowiednia dla osób, które cenią niewielkie rozmiary i możliwość swobodnego modyfikowania broni do własnych potrzeb. Ergonomicznie wyprofilowana rękojeść pozwala pewnie operować bronią w każdych warunkach.

Strzelcy z wiatrówkami

ikona

Mechanizm spustowy SA/DA
Swoboda wyboru

Pistolet pneumatyczny Heckler & Koch P30 został wyposażony w system SA/DA (Single Action/Double Action. Pierwszy pozwala na odawanie strzałów przy krótkiej drodze spustu, drugi tryb działa na zasadzie tzw. samonapinania, gdzie spust odpowiada za napięcie i zwolnienie kurka.

Pistolet posiada wbudowany w tył zamka decocker. Odpowiada on za możlwiość zwolnienia napiętego kurka bez konieczności oddawania strzału.

Wiatrówka Heckler & Koch P30

ikona

Wszechstronny mechanizm
Zasilanie kapsułką CO2

Dzięki swojej konstrukcji, wiatrówka Heckler & Koch P30 ma możliwość strzelania dwoma rodzajami śrutu. Ładowanie magazynka na śrucinę typu BB, odbywa się poprzez wprowadzenie dodo chwytu magazynka na 15 stalowych kul.

Drugi magazynek (wianuszkowy), posiadający 8 komór, umożliwia załadownie śrucin typu Diabolo. Umieszczono go w górnej części broni.

Napęd broni to standardowy nabój gazowy o wadze 12 gram. Umiejscowiony jest on w wyjmowanym magazynku znajdującym się w rękojeści. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej 120 m/s.

Strzelnica i tarcze

Bezpieczne strzelanie w każdych warunkach

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch P30 w nastawny bezpiecznik przetykowy. Znajduje się bo obu bokach zamka. Zapewnia to bezpieczeństwo podczas treningu i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Wiatrówka P30

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria
Sprawdzone rozwiązania 

Heckler & Koch P30 został opracowany, aby zaspokoić potrzeby każdego wymagającego strzelca. Dlatego producent wyposażył broń w stabilną szynę montażową umiejscowioną pod zamkiem. Jest to doskonałe miejsce do zainstalowania opcjonalnej latarki taktycznej lub lasera wspomagającego odnalezienie celu.

Wiatrówka wyróżnia się również stałymi mechaniczymi przyrządami celowniczymi. Składają się na nie muszka i nastawna szczerbinka, które dodatkowo wyposażono w jasne punkty ułatwiające zgranie przyrządów ze sobą.

Człowiek na strzelnicy

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Heckler & Koch P30 kal. 4,5 mm Diabolo BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Heckler & Koch P30, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Heckler & Koch P30

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Wkładka jednostrzałowa, dwa magazynki metalowe
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 402.00.00
Kaliber [mm] 4.50
Marka Heckler & Koch
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 180.00
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Śrut diabolo/ śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Waga [g] 770.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy SA/DA
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844434456
Pojemność magazynka [szt.] 15.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch P30 4,5 mm Diabolo BB