Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch P30 4,5 mm Diabolo BB

402.00.00
001000947

H&K P30 to nowoczesny polimerowo-metalowy pistolet, który stał się podstawowym wyposażeniem armii niemieckiej oraz policji. Marka Umarex we współpracy z niemieckim koncernem stworzyła doskonałą i wiernie odzwierciedloną replikę pistoletu P30. Wiatrówka jest zasilana CO2 i strzela śruciną 4,5 mm Diabolo.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 180
  • EAN: 4000844434456
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
799,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000947
pistolet

Pistolet Heckler & Koch P30 kal. 4,5 mm Diabolo BB

Firma Umarex we współpracy z koncernem H&K stworzyła pistolet Heckler & Koch P30 kal. 4,5 mm Diabolo BB - nowoczesną i bardzo zaawansowaną technicznie wiatrówkę. Dzięki długoletniemu doświadczeniu udało się opracować replikę dla wymagających użytkowników. Jej charakterystyczne cechy to możliwość strzelania różnymi rodzajami śrutu typu Diabolo oraz nastawna szczerbinka.

Ponadto, nowoczesny system SA/DA daje strzelcowi możliwość decydowania, czy chce strzelać z samonapinaniem, czy bez. Pozwala na to również wbudowany w zamek zwalniacz napiętego kurka. Połączenie metalu i tworzyw sztucznych zapewnia wysoką jakość i niezawodność wiatrówki.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Heckler&Koch P30 Diabolo/BB mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Zastosowanie solidnych polimerowych materiałów oraz metalu

Podczas procesu projektowania, inżynierowie skupili się na stworzeniu bardzo nowoczesnej konstrukcji. W pistolecie Heckler & Koch P30 zdecydowano się połączyć elementy metalowe z wytrzymałymi tworzywami sztucznymi. Było to niezbędne, aby wiatrówka mogła obsługiwać różne rodzaje śrutu i jednocześnie generować duże ciśnienie.

Całość osadzono na kompaktowym szkielecie. Jest to wiatrówka odpowiednia dla osób, które cenią niewielkie rozmiary i możliwość swobodnego modyfikowania broni do własnych potrzeb. Ergonomicznie wyprofilowana rękojeść pozwala pewnie operować bronią w każdych warunkach.

Strzelcy z wiatrówkami

ikona

Mechanizm spustowy SA/DA

Pistolet pneumatyczny Heckler & Koch P30 został wyposażony w system SA/DA (Single Action/Double Action. Pierwszy pozwala na odawanie strzałów przy krótkiej drodze spustu, drugi tryb działa na zasadzie tzw. samonapinania, gdzie spust odpowiada za napięcie i zwolnienie kurka.

Pistolet posiada wbudowany w tył zamka decocker. Odpowiada on za możlwiość zwolnienia napiętego kurka bez konieczności oddawania strzału.

Wiatrówka Heckler & Koch P30

ikona

Wszechstronny mechanizm

Dzięki swojej konstrukcji, wiatrówka Heckler & Koch P30 ma możliwość strzelania dwoma rodzajami śrutu. Ładowanie magazynka na śrucinę typu BB, odbywa się poprzez wprowadzenie dodo chwytu magazynka na 15 stalowych kul.

Drugi magazynek (wianuszkowy), posiadający 8 komór, umożliwia załadownie śrucin typu Diabolo. Umieszczono go w górnej części broni.

Napęd broni to standardowy nabój gazowy o wadze 12 gram. Umiejscowiony jest on w wyjmowanym magazynku znajdującym się w rękojeści. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej 120 m/s.

Strzelnica i tarcze

Bezpieczne strzelanie w każdych warunkach

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch P30 w nastawny bezpiecznik przetykowy. Znajduje się po obu bokach zamka. Zapewnia to bezpieczeństwo podczas treningu i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Wiatrówka P30

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Heckler & Koch P30 został opracowany, aby zaspokoić potrzeby każdego wymagającego strzelca. Dlatego producent wyposażył broń w stabilną szynę montażową umiejscowioną pod zamkiem. Jest to doskonałe miejsce do zainstalowania opcjonalnej latarki taktycznej lub lasera wspomagającego odnalezienie celu.

Wiatrówka wyróżnia się również stałymi mechanicznymi przyrządami celowniczymi. Składają się na nie muszka i nastawna szczerbinka, które dodatkowo wyposażono w jasne punkty ułatwiające zgranie przyrządów ze sobą.

Człowiek na strzelnicy

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]180
EAN4000844434456
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta402.00.00
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]15
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo / śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]770

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch P30 4,5 mm Diabolo BB
Polecane produkty: