Pistolet Wiatrówka Walther CP99 Diabolo 4,5 mm

412.00.00
001000959

Wiatrówka wersja popularnego pistoletu bojowego Walthera - P99, używanego między innymi przez polską policję. CP99 strzela śruciną typu Diabolo w kalibrze 4,5 mm z 8 komorowego magazynka. Zasilanie odbywa się z kapsuł CO2 o wadze 12 gramów

  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Walther
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 180.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
599,00 zł
pistolet

Pistolet Walther CP99 kal. 4,5 mm Diabolo

Oto replika pistoletu Walther CP99 kal. 4,5 mm Diabolo od firmy Umarex. Przyjazna w obsłudze i niezawodna konstrukcja doskonale nadaje się dla osób zaczynających przygodę ze strzelectwem.

Wiatrówka posiada gwintowaną lufę oraz magazynek bębnowy mieszczący 8 śrucin 4,5 mm typu Diabolo. Podobnie jak w oryginale, replikę CP99 wyposażono w charakterystyczny napinacz mechanizmu z funkcją zrzutu. Dzięki temu możesz zrezygnować z oddania strzału nawet po skróceniu drogi spustu.

Pistolet Walther CP99 kal. 4,5 mm Diabolo
ikona

Solidna konstrukcja

W produkcji pistoletu CP99 wykorzystano dokładnie takie same materiały jakie stosuje firma Walther. Korpus wiatrówki stanowi rama z wytrzymałego tworzywa ABS. Anatomicznie profilowana rękojeść z antypoślizgową okładziną doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Zamek wykonano z metalu, który podobnie jak prawdziwym CP99 pokryto wypiekaną farbą proszkową w kolorze taktycznej czerni. W rezultacie pistolet jest nie tylko odporny na zarysowania ale i zbliżony wyglądem, do broni służb mundurowych. Co więcej, ciężki zamek podnosi wagę pistoletu, poprawiając tym samym stabilność oddawania strzału.

Wiatrówka CP99
2 w 1

Mechanizm spustowy SA/DA

Pistolet pneumatyczny Walther CP99 wyposażono w mechanizm spustowy SA/DA. Oznacza to, że mechanizm można przygotować do strzału zarówno odciągnięciem tylnej części zamka, jak i naciśnięciem dwustopniowego spustu. Dodatkową atrakcją zwiększająca realizm jest obecność zwalniacza napietego bijnika w postaci przycisku na górej powierzchni zamka. Za jego pomocą możemy przejść ze spustu w trybie SA do trybu DA.

Napięcie mechanizmu, podobnie jak w prawdziwym pistolecie, sygnalizuje wysuniecie z obudowy zamka, jaskrawego sygnalizatora.

Pistolet Walther CP99
ikona

Magazynek rewolwerowy

CP99 pozwala na oddanie 8 strzałów w jednej serii, dzięki zastosowaniu magazynka rewolwerowego. Mieści się on wewnątrz odciąganej części zamka, co ułatwia dostęp i umożliwia szybkie przeładowanie. Pistolet zasila standardowa kapsułka CO2 o wadze 12 g, którą umieszczono w atrapie magazynka.

Zintegrowany zawór pozwala wyjąć kartridż bez utraty pozostałego w naboju gazu. Energia początkowa pocisku wynosi 3,5 J, co pozwala utrzymywać prędkość wylotową w granicach 110 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 spadnie poniżej wartości początkowej.

Magazynek pistoletu CP99

Bezpiecznik nastawny

Wiatrówkę wyposażono w pojedynczy bezpiecznik nastawny, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Zlokalizowano go z prawej strony korpusu co utrudnia przypadkowe odblokowanie i oddanie strzału.

Dodatkowo, spust o podwójnym długim skoku pozwala na precyzyjne określenie momentu zwolnienia mechanizmu i oddanie celnego strzału. Takie rozwiązanie zmniejsza też ryzyko zerwania spustu.

Strzelanie z wiatrówki Walther CP99

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Walther CP99 kal. 4,5 mm Diabolo

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Walther CP99, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Walther CP99

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 412.00.00
Kaliber [mm] 4.50
Marka Walther
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 180.00
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 110.00
Waga [g] 740.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy SA/DA
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844351999
Pojemność magazynka [szt.] 8.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Wiatrówka Walther CP99 Diabolo 4,5 mm