Wiatrówka Pistolet Walther CP99 Diabolo 4,5 mm

412.00.00
001000959

Wiatrówka wersja popularnego pistoletu bojowego Walthera - P99, używanego między innymi przez polską policję. CP99 strzela śruciną typu Diabolo w kalibrze 4,5 mm z 8 komorowego magazynka. Zasilanie odbywa się z kapsuł CO2 o wadze 12 gramów

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 180
  • EAN: 4000844351999
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 599,00 zł Regular Price 699,00 zł
DostępnyDostępny
001000959
pistolet

Pistolet Wiatrówka Walther CP99 Diabolo 4,5 mm

Oto replika pistoletu Walther CP99 kal. 4,5 mm Diabolo od firmy Umarex. Przyjazna w obsłudze i niezawodna konstrukcja doskonale nadaje się dla osób zaczynających przygodę ze strzelectwem.

Wiatrówka posiada gwintowaną lufę oraz magazynek bębnowy mieszczący 8 śrucin 4,5 mm typu Diabolo. Podobnie jak w oryginale, replikę CP99 wyposażono w charakterystyczny napinacz mechanizmu z funkcją zrzutu. Dzięki temu możesz zrezygnować z oddania strzału nawet po skróceniu drogi spustu.

Sprawdź, jak Pistolet Wiatrówka Walther CP99 Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Solidna konstrukcja wiatrówki

W produkcji pistoletu CP99 wykorzystano dokładnie takie same materiały, jakie stosuje firma Walther. Korpus wiatrówki stanowi rama z wytrzymałego tworzywa ABS. Anatomicznie profilowana rękojeść z antypoślizgową okładziną doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Zamek wykonano z metalu, który podobnie jak prawdziwym CP99 pokryto wypiekaną farbą proszkową w kolorze taktycznej czerni. W rezultacie pistolet jest nie tylko odporny na zarysowania, ale i zbliżony wyglądem, do broni służb mundurowych. Co więcej, ciężki zamek podnosi wagę pistoletu, poprawiając tym samym stabilność oddawania strzału.

Wiatrówka CP99
2 w 1

Mechanizm spustowy SA/DA

Pistolet pneumatyczny Walther CP99 wyposażono w mechanizm spustowy SA/DA. Oznacza to, że mechanizm można przygotować do strzału zarówno odciągnięciem tylnej części zamka, jak i naciśnięciem dwustopniowego spustu. Dodatkową atrakcją zwiększająca realizm jest obecność zwalniacza napiętego bijnika w postaci przycisku na górnej powierzchni zamka. Za jego pomocą możemy przejść ze spustu w trybie SA do trybu DA. Napięcie mechanizmu, podobnie jak w prawdziwym pistolecie, sygnalizuje wysuniecie z obudowy zamka, jaskrawego sygnalizatora.

Pistolet Walther CP99
ikona

Zasilanie z magazynka wianuszkowego

CP99 pozwala na oddanie 8 strzałów w jednej serii, dzięki zastosowaniu magazynka rewolwerowego. Mieści się on wewnątrz odciąganej części zamka, co ułatwia dostęp i umożliwia szybkie przeładowanie. Pistolet zasila standardowa kapsułka CO2 o wadze 12 g, którą umieszczono w atrapie magazynka.

Zintegrowany zawór pozwala wyjąć kartridż bez utraty pozostałego w naboju gazu. Energia początkowa pocisku wynosi 3,5 J, co pozwala utrzymywać prędkość wylotową w granicach 110 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 spadnie poniżej wartości początkowej.

Magazynek pistoletu CP99

Bezpiecznik nastawny w wiatrówce Walther CP99 Diabolo 4,5 mm

Wiatrówkę wyposażono w pojedynczy bezpiecznik nastawny, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Zlokalizowano go z prawej strony korpusu, co utrudnia przypadkowe odblokowanie i oddanie strzału.

Dodatkowo spust o podwójnym długim skoku pozwala na precyzyjne określenie momentu zwolnienia mechanizmu i oddanie celnego strzału. Takie rozwiązanie zmniejsza też ryzyko zerwania spustu.

Strzelanie z wiatrówki Walther CP99

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]180
EAN4000844351999
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta412.00.00
MarkaWalther
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]110
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]740

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Walther CP99 Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty: