Wiatrówka Pistolet Umarex CPS Diabolo 4,5 mm

412.02.02
001000961

Umarex CPS to podstawowy model sportowy pistoletu CP99, którego używa między innymi polska policja. Teraz dzięki marce Umarex, masz możliwość spróbowania swoich sił w strzelectwie sportowym za pomocą tego doskonałego i prostego w obsłudze pistoletu.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 180
  • EAN: 4000844364111
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
549,00 zł
DostępnyDostępny
001000961
pistolet

Pistolet Umarex CPS kal. 4,5 mm Diabolo

Pistolet Umarex CPS kal. 4,5 mm Diabolo to sportowa wersja popularnego pistoletu CP99. Wysoka celność tego modelu sprawia, że jest on idealny przede wszystkim dla osób, które dopiero uczą się strzelać. Wiatrówka świetnie nadaje się do strzelania rekreacyjnego (np. do butelek). Dzięki swoim gabarytom wiatrówka jest wygodna w noszeniu oraz użytkowaniu.

Wiatrówka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, przez co posiada wysoką odporność na zużycie. Sam mechanizm działa płynnie i bez problemów, co przekłada się na jego żywotność.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Umarex CPS Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
śrut

Śrut typu grzybkowego (Diabolo)

W rękojeści wiatrówki Umarex CPS została umieszczona 12-gramowa kapsuła CO2. Kulka wystrzeliwana jest z prędkością 110 m/s. Dzięki specjalnemu przyciskowi odsuniesz zamek kryjący magazynek rewolwerowy, który mieści 8 śrucin typu grzybkowego (Diabolo).

W wiatrówce Walther Umarex CPS naciśnięcie spustu powoduje przeładowanie oraz napięcie mechanizmu uderzeniowego. Dzieje się tak za sprawą zastosowanego spustu DAO - Double Action Only. Co za tym idzie, model ten nie posiada zewnętrznego kurka.

Śrut diabolo

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówka Umarex CPS została wyposażona w bezpiecznik nastawny, który jeśli jest aktywny, gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania poprzez uniemożliwienie oddania przypadkowego strzału.

Wiatrówka posiada również profilowany chwyt z teksturowaną powierzchnią. Pozwala to na stabilny i pewny chwyt broni.

Pistolet Umarex CPS

Montaż dodatkowych akcesoriów taktycznych

Do wiatrówki Umarex CPS możesz dołożyć dodatkowe akcesoria taktyczne, dzięki szynie RIS, która zlokalizowana jest pod lufą. Istnieje zatem możliwość wyposażenia wiatrówki między innymi w latarkę, dzięki której będziesz mógł strzelać po zmroku lub w pomieszczeniach ze słabym oświetleniem.

Szyna RIS pozwoli także na instalację opcjonalnego celownika laserowego (nie dołączony do zestawu). Celownik laserowy umożliwia szybsze oddanie strzału bez konieczności zgrywania muszki i szczerbiny na celu.

Wiatrówka CPS z opcjonalnym celownikiem laserowym

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]180
EAN4000844364111
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta412.02.02
MarkaUmarex
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]110
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]550

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Umarex CPS Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty: