Wiatrówka Pistolet Walther Nighthawk Diabolo 4,5 mm

412.02.30
001000962

Model Nighthawk to sportowa wersja pistoletu P99 używanego między innymi przez Polską policję. W wiatrówkowej wersji dodano tutaj zestaw szyn mocujących na akcesoria oraz atrapę tłumika dźwięku pełniącą tutaj rolę dociążenia lufy.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 248
  • EAN: 4000844378606
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 80
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 899,00 zł Regular Price 1 199,00 zł
DostępnyDostępny
001000962
pistolet

Pistolet Walther Nighthawk kal. 4,5 mm Diabolo

Odkryj w sobie pasję do strzelectwa sportowego z repliką pistoletu Walther Nighthawk kal. 4,5 mm Diabolo. Bazą dla stworzenia tej konfiguracji była niezawodna konstrukcja pistoletu pneumatycznego CP99 Sport. Przyjazna w obsłudze i niezawodna konstrukcja doskonale nadaje się dla osób zaczynających przygodę ze strzelaniem do tarczy.

Wiatrówka posiada gwintowaną lufę oraz magazynek wianuszkowy mieszczący 8 śrucin 4,5 mm typu Diabolo. W zestawie znajduje się celownik kolimatorowy oraz oraz tłumik redukujący turbulencje gazu wylotowego. Dołączona ramka modularna z szynami RIS umożliwia montaż dodatkowych gadżetów, takich jak celownik laserowy lub latarka.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Walther Nighthawk Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Kapsuły ze sprężonym gazem

Umarex Nighthawk pozwala na oddanie 8 strzałów w jednej serii, dzięki zastosowaniu magazynka rewolwerowego. Mieści się on wewnątrz odciąganej części zamka, co ułatwia dostęp i umożliwia szybkie przeładowanie. Pistolet zasila standardowa kapsułka CO2 o wadze 12 g, którą umieszczono w imitacji magazynka wuswaną w rękojeść.

Zintegrowany zawór pozwala wyjąć magaznek-adapter bez utraty pozostałego w naboju gazu. Energia początkowa pocisku wynosi 3,5 J, co pozwala utrzymywać prędkość wylotową w granicach 110 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 spadnie poniżej wartości początkowej.

Kapsuły CO2 do wiatrówki
ikona

Solidna konstrukcja

W produkcji pistoletu Umarex Nighthawk wykorzystano dokładnie takie same materiały jakie stosuje firma Walther. Korpus wiatrówki stanowi rama z wytrzymałego tworzywa ABS. Anatomicznie profilowana rękojeść z antypoślizgową okładziną doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Zamek wykonano z metalu, który podobnie jak w prawdziwym CP99 pokryto wypiekaną farbą proszkową w kolorze taktycznej czerni. W rezultacie pistolet jest nie tylko odporny na zarysowania ale i zbliżony wyglądem, do broni służb mundurowych. Co więcej, ciężki zamek podnosi wagę pistoletu, poprawiając tym samym stabilność oddawania strzału. 

Pistolet Walther Nighthawk

Bezpieczeństwo użytkowania

W pistolecie pneumatycznym Nighthawk, zastosowano spust o długiej drodze do momentu ściągnięcia. Jego działanie opiera się na trybie wyłącznie podwójnego działania (DAO) co oznacza, że napina i zwalania jednocześnie mechanizm podczas każdorazowego naciśnięcia.

Wiatrówkę wyposażono też w pojedynczy bezpiecznik nastawny, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Zlokalizowano go z prawej strony korpusu co utrudnia przypadkowe odblokowanie i oddanie strzału.

Tarcze strzeleckie i śrut
ikona

Celownik kolimatorowy

W zestawie z wiatrówką Walther otrzymujesz profesjonalny celownik kolimatorowy TOP POINT, zastępujący tradycyjną muszkę i szczerbinkę. Ułatwia on precyzyjne oddanie strzału, wyświetlając czerwoną kropkę zsynchronizowaną z punktem, w który celujesz.

Dodatkowo, celownik kolimatorowy pozwala skrócić czas potrzebny do oddania strzału, ponieważ eliminuje konieczność synchronizacji przyrządów celowniczych, jak to ma miejsce przy użyciu muszki i szczerbinki. Regulacja natężenia światła kropki sprawi, ze bez trudu trafisz w cel zarówno w nocy jak i w słoneczny dzień.

Co więcej, celownik posiada nastawę w dwóch płaszczyznach, dzięki czemu wyregulujesz precyzje przyrządów.Celownik kolimatorowy

Kompensator gazu

Na końcu lufy wiatrówki Umarex Nighthawk umieszczono tłumik. Pełni on rolę przedłużenia lufy co zapewnia maksymalną celność oraz uatrakcyjnia wygląd broni.

Kompensator gazu

 

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]248
EAN4000844378606
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania80
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta412.02.30
MarkaWalther
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]110
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]960

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Walther Nighthawk Diabolo 4,5 mm