Pistolet Wiatrówka Walther CP88 3,5'' Diabolo 4,5 mm

416.00.00
001000964

Walther CP88 w kalibrze 4,5 mm Diabolo to wiatrówka, której konstrukcja bazuje na modelu broni palnej pod tą samą nazwą. Jest to bardzo udana konstrukcja z lat 80, przy której budowie pracowali czołowi niemieccy konstruktorzy. Teraz dzięki marce Umarex możemy sami skorzystać z możliwości postrzelania z wersji wiatrówkowej tego pistoletu.

 • Marka: Walther
 • Rodzaj napędu: CO2 12 g
 • Kaliber [mm]: 4.50
 • Waga [g]: 1040.00
 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 180.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 599,00 zł Regular Price 699,00 zł
pistolet

Pistolet Walther CP88 kal. 4,5 mm Diabolo

Pistolet Walther CP88 kal. 4,5 mm Diabolo to pneumatyczna replika niezawodnego modelu Walther P-88. Śrucina Diabolo kalibru 4,5 mm wystrzeliwana jest za pomocą gazu ze standardowego naboju CO2 12 g.

Pistolet pneumatyczny, wyposażono w gwintowaną lufę, magazynek bębenkowy mieszczący 8 śrucin oraz wygodny spust działający trybie pojedynczego jak i podwójnego działania (DA/SA). W efekcie, z pistoletu CP88 możesz oddawać precyzyjne strzały po wcześniejszym odciągnięciu kurka lub szybko opróżnić magazynek pociągając za spust o długiej drodze napinając tym samym kurek.

Sprawdź, jak Pistolet Wiatrówka Walther CP88 3,5'' Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
tarcza

Elegancka konstrukcja

Dla miłośników strzelectwa sportowego przygotowano edycję pistoletu pneumatycznego Umarex CP88 wykończoną w kolorze taktycznej czerni. Wypiekana w wysokiej temperaturze farba proszkowa zapewnia odporne na uszkodzenia wykończenie wiatrówki.

By dodatkowo wyróżnić się z tłumu, okładziny rękojeści pistoletu pneumatycznego CP88 są wymienne. Oznacza to, że możesz z łatwością zmienić plastikowe nakładki na drewniane.

Pistolet Walther CP88
ikona

Zasilanie 12 gramową kapsułą CO2

Wiatrówka Umarex CP88 wystrzeliwuje śruciny z prędkością początkową równą 120 m/s przy energii wylotowej nie przekraczającej 7,5 J. Wyrzut pocisku odbywa się za pomocą sprężonego gazu.

Standardowy nabój CO2 ukryto w rękojeści pistoletu, dzięki czemu zachowano oryginalny wygląd i proporcje broni. Podobnie uczyniono z magazynkiem bębenkowym, do którego dostać się można poprzez odciągniecie tylnej części zamka.

Kapsuły CO2
regulacja

Regulowana szczerbinka

Zwiększ precyzję strzelania z pomocą regulowanych przyrządów celowniczych. Wiatrówka Umarex CP88 otrzymała szczerbinkę, z nastawą płaską, co umożliwia regulację toru lotu śruciny w płaszczyźnie poziomej.

Uniwersalny system montażowy pozwala wymienić standardowe przyrządy celownicze na profesjonalny system z regulacją w pionie i poziomie. Co więcej, pistolet można wyposażyć w celownik kolimatorowy przy użyciu dodatkowej szyny montażowej sprzedawanej osobno.

Pistolet Walther
Double Action

Spust z trybem SA/DA

Mechanizm spustowy w wiatrówce CP88 działa w dwóch trybach: pojedynczego działania - Single Action (SA) oraz podwójnego działania Double Action (DA).

Oznacza to, że metalowy kurek może zostać napięty zarówno poprzez ruch spustu, jak również poprzez napięcie go ruchem zamka lub kciuka.

Spust pistoletu Walther CP88

Skrzydełkowy bezpiecznik nastawny

Podczas strzelania najważniejsze jest bezpieczeństwo zarówno strzelca, jak i osób postronnych. By zapobiec przypadkowym wystrzałom wiatrówkę CP88 wyposażono go w skrzydełkowy bezpiecznik nastawny zlokalizowany w tylnej części zamka. Ustawienie go w pozycji zablokowanej efektywnie uniemożliwia przypadkowe oddanie strzału.

Pistolet Walther CP88 kal. 4,5 mm Diabolo

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 1040.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 180.00
EAN 4000844312747
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 416.00.00
Materiał korpusu Metal
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy SA/DA
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Wiatrówka Walther CP88 3,5'' Diabolo 4,5 mm
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Wiatrówka w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Piękna, solidnie wykonana, dobrze wyważona i niesamowicie celna klamka. Najlepsza krótka wiatrówka z jakiej dotąd strzelałem. W zestawie futerał, dwa magazynki 8 strzałowe i kluczyk do regulacji szczerbinki. Jak za taką jakość cena jest świetna. Dziękuję również Combat za porządne przesmarowanie pistoletu. Będę waszym stałym klientem.

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.