Wiatrówka Walther CP88 Competition 5,6'' Diabolo 4,5 mm

416.00.05
001000967

Walther CP88 Competition to wiatrówkowa wersja sportowego pistoletu Walther CP88. Dzięki zastosowaniu dodatkowej wagi na przodzie lufy połączonej z kompensatorem gazów wylotowych zyskał on znacząco na celności. Pistolet doskonale sprawdzi się do precyzyjnych strzelań na krótkie i średnie dystanse. Istnieje również możliwość jego rozbudowy.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 1150.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 699,00 zł Regular Price 779,00 zł
pistolet

Pistolet Walther CP88 Competition 5,6" kal. 4,5 mm Diabolo
Niezawodny pistolet pneumatyczny

Pistolet Walther CP88 Competition 5,6" kal. 4,5 mm Diabolo to wierna replika znanego i niezawodnego pistoletu Walther'a. Śrucina Diabolo kalibru 4,5 mm wystrzeliwana jest za pomocą gazu ze standardowego naboju CO2 12 g. Pistolet pneumatyczny, wyposażono przedłużoną gwintowaną lufę, magazynek bębenkowy mieszczący 8 śrucin oraz wygodny spust działający zarówno w trybie single- jak i double-action.

W efekcie, z pistoletu CP88 możesz oddawać precyzyjne strzały po wcześniejszym odciągnięciu kurka lub szybko opróżnić magazynek pociągając za spust. Co więcej, wersja Competition posiada fabrycznie zainstalowany kompensator przedłużający lufę, co przekłada się na stabilniejszy lot pocisku.

Pistolet Walther CP88 Competition 5,6
ikona

Taktyczna czerń
Ergonomiczne wykonanie

Dla miłośników strzelectwa sportowego przygotowano edycję pistoletu pneumatycznego Umarex CP88 Competition wykończoną w kolorze taktycznej czerni. Wypiekana w wysokiej temperaturze farba proszkowa zapewnia odporne na uszkodzenia wykończenie wiatrówki.

By dodatkowo wyróżnić się z tłumu, okładziny rękojeści pistoletu pneumatycznego CP88 Competition są wymienne. Oznacza to, że możesz z łatwością zmienić plastikowe nakładki na drewniane.

Walther CP88 Competition 5,6
ikona

Wysoka prędkość wylotowa
Zasilanie nabojem CO2

Wiatrówka Umarex CP88 Competition wystrzeliwuje śruciny z prędkością początkową dochodzącą do 130 m/s przy energii wylotowej nie przekraczającej 7,5 J. Wyrzut pocisku odbywa się za pomocą sprężonego gazu. Standardowy nabój CO2 ukryto w rękojeści pistoletu, dzięki czemu zachowano oryginalny wygląd i proporcje broni.

Podobnie uczyniono z magazynkiem bębenkowym, do którego dostać się można poprzez odciągniecie tylnej części zamka. Gwintowana lufa wprowadza śrut w ruch obrotowy co stabilizuje tor lotu pocisku zwiększając efektywny zasięg oddanego strzału.

Kapsuły CO2 do wiatrówki CP88
ikona

Fabrycznie zainstalowany kompensator
Zwiększona stabilność pocisku

By zapewnić maksymalną celność, wiatrówka CP88 Competition została fabrycznie wyposażona w atrapę kompensatora. Przedłuża on standardową gwintowaną lufę pistoletu o ponad 50 mm.

Przekłada się to na dłużą drogę, którą pocisk musi pokonać, a w efekcie wpływa na wyższą prędkość wylotową i bardziej płaski tor lotu śruciny. Dodatkowym atutem kompensatora jest zwiększenie wagi zestawu co sprawia że wiatrówka pewniej leży w dłoni, ułatwiając tym samym celowanie.

Strzelec z pistoletem
ikona

Regulowana szczerbinka
Precyzja strzału

Zwiększ precyzję strzelania z pomocą regulowanych przyrządów celowniczych. Wiatrówka Umarex CP88 Competition otrzymała szczerbinkę, z nastawą płaską, co umożliwia regulację toru lotu śruciny w płaszczyźnie poziomej.

Uniwersalny system montażowy pozwala wymienić standardowe przyrządy celownicze na profesjonalny system z regulacją w pionie i poziomie. Co więcej, pistolet można wyposażyć w celownik kolimatorowy przy użyciu dodatkowej szyny montażowej sprzedawanej osobno.

Pistolet Walther CP88 Competition od firmy Umarex
2 w 1

Spust z trybem SA/DA
Precyzja i bezpieczeństwo

Mechanizm spustowy w wiatrówce CP88 Competition działa w dwóch trybach: pojedynczego działania - Single Action (SA) oraz podwójnego działania Double Action (DA). Oznacza to, że metalowy kurek może zostać napięty zarówno poprzez ruch spustu, jak również poprzez napięcie go ruchem zamka lub kciuka.

Podczas strzelania najważniejsze jest bezpieczeństwo zarówno strzelca, jak i osób postronnych. By zapobiec przypadkowym wystrzałom wiatrówkę CP88 Competition wyposażono w dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy zlokalizowany w tylnej części zamka. Ustawienie go w pozycji zablokowanej efektywnie uniemożliwia przypadkowe oddanie strzału.

Śrut Diabolo do wiatrówki Walther

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 1150.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Długość [mm] 230.00
EAN 4000844313331
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 416.00.05
Materiał korpusu Metal
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy SA/DA
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Walther CP88 Competition 5,6'' Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.