Wiatrówka Pistolet Colt 1911 A1 Diabolo 4,5 mm

417.00.00
001000972

Colt M1911 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych konstrukcji w świecie strzeleckim. Pistolet skonstruowany przez Johna Mosesa Browninga cieszy się niesłabnącą popularnością od momentu wprowadzenia do uzbrojenia USA. Model Dark Ops to wierna replika w formie wiatrówki, w której zadbano o odzwierciedlenie szczegółów oryginału.

  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
  • Materiał korpusu: Metal
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Colt
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 220.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
799,00 zł
pistolet

Pistolet Colt Government 1911 A1 kal. 4,5 mm Diabolo
Pneumatyczny pistolet powtarzalny

Poznaj najbardziej rozpoznawalny amerykański pistolet II wojny światowej - oto Colt Government 1911 A1 kal. 4,5 mm Diabolo od firmy Umarex. Ta mocna wiatrówka z gwintowaną lufą i magazynkiem rewolwerowym mieszczącym 8 śrutów 4,5 typu Diabolo, nawiązuje wyglądem do produkowanego od ponad 100 lat pistoletu wojskowego.

Niezawodną metalową konstrukcję napędza standardowy nabój CO2 o wadzę 12 g, umożliwiający prowadzenie ognia bez konieczności odciągania zamka po każdym strzale.

Pistolet Colt Government 1911 A1 kal. 4,5 mm Diabolo
ikona

Klasyczny design
Precyzja i wytrzymałość

Korpus i zamek pistoletu pneumatycznego Umarex Colt Government 1911 A1 wykonano w całości metalu, dbając o zachowanie szczegółów oryginału. W efekcie, wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni.

Powierzchnie metalu pokryto odporną na zarysowania oksydą, która chroni oraz zabezpiecza metal, nadając przy tym wiatrówce wojskowego charakteru. Rękojeść z tworzywa imitującego ebonit, pokryto antypoślizgowymi żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Wiatrówka Colt

ikona

Spust Double Action
Pewność prowadzenia ognia

Spust wiatrówki Umarex Colt Government 1911 A1 charakteryzuje się długim płynnym skokiem, powalającym z łatwością wyczuć broń. Wyczuwalny opór przed zwolnieniem mechanizmu zmniejsza ryzyko zerwania strzału.

Mechanizm Double Action eliminuje konieczność odciągania zamka i pozwala przygotować pistolet do strzału w chwili pociągnięcia za spust. Przyspiesza to oddawanie kolejnych strzałów, pomagając błyskawicznie opróżnić magazynek w cel.

Pistolet Colt Government
ikona

Moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Umarex Colt Government 1911 A1 pozwala na oddanie 8 strzałów w jednej serii, dzięki magazynkowi rewolwerowemu znajdującemu się w odciąganej części zamka. Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą w rękojeści.

Pojedynczy nabój gazu umożliwia oddanie strzału o energii początkowej wynoszącej 3,5 J. W rezultacie, śruciny utrzymują prędkość wylotową w granicach 120 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 spadnie poniżej wartości początkowej.

Strzelcy w czasie treningu na strzelnicy

Bezpieczeństwo użytkowania
Bezpiecznik nastawny

Wiatrówkę Colt Goverment 1911 wyposażono w skrzydełkową blokadę spustu z dodatkowym zabezpieczeniem, uniemożliwiającym przypadkowe jej zrzucenie.

Mechanizm zaprojektowano w taki sposób, by odblokowanie było możliwe dopiero wtedy, gdy broń trzymana jest całą dłonią. Zwiększa to bezpieczeństwo obsługi wiatrówki, jednocześnie ucząc prawidłowego chwytu.

Pistolet Colt Government 1911 A1
ikona

Celne strzały
Klasyczne rozwiązania

Pistolet Umarex Colt Government 1911 A1 posiada klasyczne przyrządy celownicze. Stała muszka i regulowana szczerbinka, pozwalają dostosować broń do panujących warunków. Zapewnia to pewność i celność strzałów.

Możliwość rozbudowy

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Producent Umarex
Materiał korpusu Metal
Kod producenta 417.00.00
Kaliber [mm] 4.50
Marka Colt
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 220.00
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Waga [g] 1080.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Double Action
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844325532
Pojemność magazynka [szt.] 8.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Colt 1911 A1 Diabolo 4,5 mm