Wiatrówka Pistolet Colt 1911 A1 DarkOPS Diabolo 4,5 mm

417.00.20
001000973

Colt M1911 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych konstrukcji w świecie strzeleckim. Pistolet skonstruowany przez Johna Mosesa Browninga cieszy się niesłabnącą popularnością od momentu wprowadzenia do uzbrojenia USA. Model Dark Ops to wierna replika w formie wiatrówki, w której zadbano o odzwierciedlenie szczegółów oryginału. Broń jest utrzymana w podwójnej kolorystyce czarno-białej.

  • Marka: Colt
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 1080.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 599,00 zł Regular Price 899,00 zł
pistolet

Pistolet Colt Government 1911 A1 Dark OPS kal. 4,5 mm Diabolo

Przedstawiamy dokładną replikę jednego z najbardziej rozpoznawalnych, amerykańskich pistoletów z okresu II Wojny Światowej - oto pistolet Colt Government 1911 A1 Dark OPS kal. 4,5 mm Diabolo opracowany przez firmę Umarex. Łączy on w sobie klasyczny styl i nowoczesne rozwiązania, zapewniając niezwykłe doznania każdemu użytkownikowi, który wypróbuje ten wyśmienity pistolet.

Ta mocna wiatrówka, wykonana z metalu, posiada gwintowaną lufę i pojemny magazynek bębnowy mieszczący 8 śrucin typu Diabolo o kalibrze 4,5 mm.

Sprawdź, jak pistolet Colt Government 1911 A1 Dark OPS kal. 4,5 mm Diabolo wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
pistolet

Klasyczny design

Model Colt Government 1911 A1 Dark OPS to najwyższa jakość wykonania i klasyczny design. Korpus wraz z zamkiem powstał w całości z metalu przez co broń jest solidna i masywna. Oznaczenia umieszczone na zamku i doskonale dopracowane detale sprawiają, że broń jest idealną kopią oryginału.

W celu zabezpieczenia konstrukcji oraz nadaniu jej wyjątkowego wyglądu, metal pokryto czarną oksydą. Boczne powierzchnię zamka oszlifowano, natomiast rękojeść wyposażono w polimerowe nakładki zapewniające znakomity uchwyt w każdej sytuacji.

Pistolet Colt Government 1911 A1

ikona

Spust Double Action

Wiatrówkę Colt Government, opracowaną przez firmę Umarex, charakteryzuje mechanizm spustowy oparty na systemie Double Action. Eliminuje on konieczność odciągania zamka przed strzałem. Przyspiesz to oddawanie kolejnych strzałów, ułatwiając obsługę broni.

Cecha charakterystyczną modelu Colt Government 1911 A1 Dark OPS jest długi i bardzo płynny skok spustu. Wyczuwalny opór przed zwolnieniem mechanizmu zmniejsza ryzyko zerwania strzału.

Colt Government 1911 A1 Dark OPS
ikona

Moc i prędkość wylotowa

Umarex Colt Government 1911 A1 Dark OPS posiada wydajny magazynek bębnowy. Umieszczono go w ruchomej części zamka, przez co dostęp do niego jest łatwy i nie sprawi problemów mniej doświadczonym użytkownikom. Dzięki niemu, możliwe jest oddanie 8 strzałów bez odrywania wzroku od celu.

Pistolet zasilany jest pojedynczą kapsułą napełnioną sprężonym CO2, która pozwala na oddanie strzału o energii początkowej wynoszącej 3,5 J. W rezultacie, śruciny utrzymują prędkość wylotową w granicach 120 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 spadnie poniżej wartości początkowej.

Strzelcy w czasie treningu

Bezpieczeństwo to podstawa

Wiatrówkę Umarex Colt Government zaopatrzono w podwójne zabezpieczenie. Skrzydełkowa blokada spustu zabezpiecza przed oddaniem niekontrolowanego strzału, natomiast duży bezpiecznik chwytowy, wymusza na strzelcu odpowiedni uchwyt. Wszystko to zwiększa bezpieczeństwo obsługi wiatrówki, jednocześnie ucząc prawidłowych nawyków.

Pistolet Colt Government 1911 A1
ikona

Celowanie

Umarex Colt Government 1911 A1 Dark OPS posiada klasyczne przyrządy celownicze. Nieruchoma muszka i regulowana szczerbinka, pozwalają dostosować broń do panujących warunków i Twoich preferencji. Zapewnia to pewność i celność strzałów.

Strzelec z pistoletem na strzelnicy
 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Colt
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 1080.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Długość [mm] 220.00
EAN 4000844427335
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 417.00.20
Materiał korpusu Metal
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Colt 1911 A1 DarkOPS Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.