Wiatrówka Pistolet Beretta M92 FS Diabolo 4,5 mm Drewno

419.00.03
001000976

Przedstawiona wiatrówka Beretta M92 FS to wierna replika znanego pistoletu Beretta M92, który do niedawna był używany przez armię USA. Sam pistolet był bohaterem wielu filmów akcji z lat 80. Model posiada niklowany zamek oraz szkielet i eleganckie drewniane okładziny na chwyt.

  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 419.00.03
  • Marka: Beretta
  • Producent: Umarex
  • Przeładowanie: Manualne
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 299,00 zł
DostępnyDostępny
001000976
pistolet

Wiatrówka Umarex Beretta M92 FS

Wiatrówka Umarex Beretta M92 FS to licencjonowana, wierna replika legendarnego już pistoletu Beretta M9, który jest na wyposażeniu armii amerykańskiej. Sam pistolet można zobaczyć w wielu filmach akcji. Ten model posiada elegancką, drewnianą okładzinę na rękojeści. Całość wykonana jest z niklowanego metalu.

Wiatrówka ta idealnie nadaje się zarówno do nauki i rekreacyjnego rozwijania umiejętności strzeleckich, jak również do obycia się z bronią, z racji posiadanych przez tę replikę identycznych wymiarów i wagi jak jej prawdziwy odpowiednik.

Model ten zasilany jest 12-gramowym nabojem CO2 umieszczanym w chwycie wiatrówki. Strzela śrutem grzybkowym (Diabolo) o kalibrze 4,5 mm lub śrutem kulistym (BB). Posiada również gwintowaną lufę o długości 114 mm.

Wiatrówka Umarex Beretta M92 FS 4,5 mm Nickel
2 w 1

Praca mechanizmu spustowego w dwóch trybach

W wiatrówce Umarex Beretta M92 FS mechanizm spustowy pracuje w dwóch trybach: Single Action (SA) oraz Double Action (DA). Co to oznacza? W trybie Single Action, aby oddać strzał, użytkownik musi uprzednio napiąć kurek za pomocą kciuka lub poprzez ruch zamka.

Z kolei system Double Action (DA) pozwala na samonapinanie, dzięki czemu w przypadku naciśnięcia spustu na całej jego długości, napina się najpierw kurek, a po jego zwolnieniu następuje strzał.

Wiatrówka Beretta M92 FS posiada magazynek rewolwerowy (wianuszkowy) o pojemności 8 grzybkowych (Diabolo) śrucin o kalibrze 4,5 mm.

Praca mechanizmu spustowego w dwóch trybach

Zasilanie 12-gramową kapsułą CO2

Magazynek wiatrówki Umarex Beretta M92 FS jest zasilany 12-gramową kapsułą CO2, która umieszczana jest w chwycie, pod zdejmowaną drewnianą okładziną. Kapsuła pozwoli na oddanie około 60 strzałów z prędkością początkową na poziomie 120 metrów na sekundę.

>Zasilanie 12-gramową kapsułą CO2

Bezpieczeństwo użytkowania

Podczas zabawy wiatrówką najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca oraz osób postronnych. Wiatrówka Beretta M92 FS posiada obustronny bezpiecznik nastawny, który blokuje spust i zapobiega oddaniu niekontrolowanego wystrzału.

Bezpieczeństwo użytkowania

Specyfikacja

Więcej informacji
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta419.00.03
MarkaBeretta
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Beretta M92 FS Diabolo 4,5 mm Drewno
Polecane produkty: