Wiatrówka Pistolet Beretta M92 FS XXTreme Diabolo 4,5 mm

419.00.51
001000978

Wiatrówka Beretta M92 XX-Treme to oryginalny model klasycznego włoskiego pistoletu Beretty M92 FS, do której dodano zestaw akcesoriów tworząc pistolet do strzelań precyzyjnych. Dzięki szynie RIS celownikowi optycznemu oraz tłumikowi dźwięku twoje wyniki strzeleckie na tarczy będą zawsze satysfakcjonujące.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Kolimator, szyna montażowa, dwa magazynki, walizka transportowa
  • Długość [mm]: 320
  • EAN: 4000844388025
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 299,00 zł
pistolet

Pistolet Beretta M92 FS XX-Treme kal. 4,5 mm Diabolo

Niemal w całości wykonana z metalu, wiatrówka pistolet Beretta M92 FS XX-Treme kal. 4,5 mm Diabolo to pneumatyczna, wierna replika legendarnego już pistoletu Beretta M9, która odznacza się dużą precyzją wykonania.

Wiatrówka wyposażona została w celownik kolimatorowy Top Point oraz w kompensator, dzięki któremu istnieje możliwość przedłużenia lufy. Dodatkowo moderator gazów wylotowych zwiększa precyzję oddawanych strzałów. Pistolet posiada również szynę montażową typu RAS.

Wiatrówka ta idealnie nadaje się zarówno do nauki i rekreacyjnego rozwijania umiejętności strzeleckich, jak również do obycia się z bronią, z racji posiadanych przez nią identycznych wymiarów i wagi jak jej prawdziwy odpowiednik.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Beretta M92 FS XXTreme Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Duża moc dzięki wydajnemu zasilaniu

Wiatrówka Beretta M92 FS XX-Treme zasilana jest 12-gramową kapsułą CO2, która pozwoli na oddanie około 60 strzałów z prędkością początkową na poziomie 120 metrów na sekundę.

Model ten strzela śrutem grzybkowym typu Diabolo 4,5 mm. Śrut ładowany jest do ośmio-strzałowego magazynka rewolwerowego (wianuszkowego), który umieszczany jest w komorze zlokalizowanej przed wlotem lufy.

Tarcza na strzelnicy
2 w 1

Dwa tryby pracy mechanizmu spustowego

W wiatrówce Beretta XX-Treme mechanizm spustowy pracuje w dwóch trybach: Single Action (SA) oraz Double Action (DA). Co to oznacza? W trybie Single Action, aby oddać strzał, użytkownik musi uprzednio napiąć kurek za pomocą kciuka lub poprzez ruch zamka.

Z kolei system Double Action (DA) pozwala na samonapinanie, dzięki czemu w przypadku naciśnięcia spustu na całej jego długości, napina się najpierw kurek, a po jego zwolnieniu następuje strzał.

Pistolet Beretta M92 FS XX-Treme

Bezpiecznik nastawny

Podczas zabawy wiatrówką najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca oraz osób postronnych. Wiatrówka M92 FS XX-Treme posiada obustronny bezpiecznik nastawny, który blokuje spust i zapobiega oddaniu niekontrolowanego wystrzału.

bezpiecznik

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Dołączone akcesoriaKolimator, szyna montażowa, dwa magazynki, walizka transportowa
Długość [mm]320
EAN4000844388025
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta419.00.51
MarkaBeretta
Materiał korpusuMetal
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]1280

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Beretta M92 FS XXTreme Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty: