Wiatrówka Karabinek Walther Lever Action Wells Fargo 4,5 mm

460.00.41
001000987

Karabiny systemu lever-action to doskonałe konstrukcje o wieloletniej tradycji. Ich korzeni należy szukać w XIX wiecznej amerykańskiej myśli technologicznej, gdzie stały się nieodłącznym wizerunkiem dzikiego zachodu. Teraz marka Umarex pozwala Ci przenieść się do tamtych czasów dzięki Walther Lever Action Wells Fargo w kalibrze 4,5 mm Diabolo.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - drewniany
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Walther
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 996.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 499,00 zł
2 w 1

Karabinek Walther Lever-Action Wells Fargo

Klasyka gatunku z filmów o dzikim zachodzie i ikona amerykańskiej myśli technicznej rodem z XIX wieku. Powtarzalny karabinek z dźwigniowym systemem przeładowania renomowanej niemieckiej marki to nowy wymiar doznań strzeleckich.

System przeładowania broni typu lever-action opiera się na dźwigni umieszczonej pod spodem rękojeści. Aby przeładować karabinek należy najpierw wychylić ją w przód a następnie powrócić do pozycji wyjściowej. Pozwala to przy odrobinie wprawy na szybkie oddawanie kolejnych strzałów.

Walther lever action wells fargo

nowość

Połączenie tradycji i innowacji

Wiatrówka posiada bębnowy magazynek mieszczący 8 śrucin w kalibrze 4,5 mm. Umieszczony jest on na styku lufy z komorą zamkową. Aby móc ją załadować należy wychylić podajnik na prawą stronę, włożyć do niego magazynek, zamknąć a następnie przeładować karabinek. Łoże oraz kolba tak jak w oryginale wykonane są z wysokogatunkowego drzewa bukowego a lufa i komora zamkowa są w pełni metalowe.

Nowa wersja karabinka posiada pozłacaną komorę zamkową z niepowtarzalnym grawerowaniem, przywodzącym na myśli zbrojne pościgi rodem z westernów. Dzięki takiemu zabiegowi broń prezentuje się niezwykle elegancko, będąc obowiązkową pozycją na liście każdego szanującego się kolekcjonera.

Wells Fargo2

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Broń posiada przetykowy bezpiecznik nastawny znajdujący się po prawej stronie broni nad spustem. Dzięki temu jest on łatwo dostępny nawet po przy przyłożeniu broni do ramienia. W efekcie zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo w trakcie używania wiatrówki

Bezpiecznik walther

kapsuła co2

Zasilanie

Dzięki zasilaniu z 88 gramowej kapsuły CO2 umieszczonej w kolbie, mamy możliwość oddania aż 450 strzałów o dużej powtarzalności i mocy. Energia wystrzelonej śruciny nie przekracza dopuszczalnych 16 dżuli osiągając przy tym prędkość 165 m/s.

kaps1

wytrzymałość

Ułatwione celowanie

Dużym atutem karabinka Walther Lever-Action jest obecność wysokiej jakości przyrządów celowniczych regulowanych w poziomie - muszki oraz pionie - szczerbiny. Dzięki temu istnieje możliwość precyzyjnej nastawy.

mechaniczne celownicze

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - drewniany
Kod producenta 460.00.41
Kaliber [mm] 4.50
Marka Walther
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 996.00
Długość lufy [mm] 480.00
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 88 g
Prędkość początkowa [m/s] 160.00
Waga [g] 288.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Regulowany spust Nie
Szyna akcesoryjna Nie
Montaż celownika Nie
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther Lever Action Wells Fargo 4,5 mm