Wiatrówka Karabinek Walther Lever Action Wells Fargo 4,5 mm

460.00.41
001000987

Karabiny systemu lever-action to doskonałe konstrukcje o wieloletniej tradycji. Ich korzeni należy szukać w XIX wiecznej amerykańskiej myśli technologicznej, gdzie stały się nieodłącznym wizerunkiem dzikiego zachodu. Teraz marka Umarex pozwala Ci przenieść się do tamtych czasów dzięki Walther Lever Action Wells Fargo w kalibrze 4,5 mm Diabolo.

  • Długość [mm]: 996
  • Długość lufy [mm]: 480
  • EAN: 4000844439758
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 299,00 zł Regular Price 1 499,00 zł
2 w 1

Karabinek Walther Lever-Action Wells Fargo

Klasyka gatunku z filmów o dzikim zachodzie i ikona amerykańskiej myśli technicznej rodem z XIX wieku. Powtarzalny karabinek z dźwigniowym systemem przeładowania renomowanej niemieckiej marki to nowy wymiar doznań strzeleckich.

System przeładowania broni typu lever-action opiera się na dźwigni umieszczonej pod spodem rękojeści. Aby przeładować karabinek należy najpierw wychylić ją w przód a następnie powrócić do pozycji wyjściowej. Pozwala to przy odrobinie wprawy na szybkie oddawanie kolejnych strzałów.

Walther lever action wells fargo

nowość

Połączenie tradycji i innowacji

Wiatrówka posiada bębnowy magazynek mieszczący 8 śrucin w kalibrze 4,5 mm. Umieszczony jest on na styku lufy z komorą zamkową. Aby móc ją załadować należy wychylić podajnik na prawą stronę, włożyć do niego magazynek, zamknąć a następnie przeładować karabinek. Łoże oraz kolba tak jak w oryginale wykonane są z wysokogatunkowego drzewa bukowego a lufa i komora zamkowa są w pełni metalowe.

Nowa wersja karabinka posiada pozłacaną komorę zamkową z niepowtarzalnym grawerowaniem, przywodzącym na myśli zbrojne pościgi rodem z westernów. Dzięki takiemu zabiegowi broń prezentuje się niezwykle elegancko, będąc obowiązkową pozycją na liście każdego szanującego się kolekcjonera.

Wells Fargo2

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Broń posiada przetykowy bezpiecznik nastawny znajdujący się po prawej stronie broni nad spustem. Dzięki temu jest on łatwo dostępny nawet po przy przyłożeniu broni do ramienia. W efekcie zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo w trakcie używania wiatrówki

Bezpiecznik walther

kapsuła co2

Zasilanie

Dzięki zasilaniu z 88 gramowej kapsuły CO2 umieszczonej w kolbie, mamy możliwość oddania aż 450 strzałów o dużej powtarzalności i mocy. Energia wystrzelonej śruciny nie przekracza dopuszczalnych 16 dżuli osiągając przy tym prędkość 165 m/s.

kaps1

wytrzymałość

Ułatwione celowanie

Dużym atutem karabinka Walther Lever-Action jest obecność wysokiej jakości przyrządów celowniczych regulowanych w poziomie - muszki oraz pionie - szczerbiny. Dzięki temu istnieje możliwość precyzyjnej nastawy.

mechaniczne celownicze

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 996
Długość lufy [mm] 480
EAN 4000844439758
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 460.00.41
Marka Walther
Materiał korpusu Metalowo - drewniany
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 160
Regulowany spust Nie
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 88 g
Szyna akcesoryjna Nie
Waga [g] 288
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther Lever Action Wells Fargo 4,5 mm
Polecane produkty: