Wiatrówka Karabinek Hammerli 850 AirMagnum Diabolo 4,5 mm

465.00.10
001000990

Hammerli 850 AirMagnum to seria doskonałych wiatrówek o konstrukcji polimerowej zasilanych sprężonym CO2 i strzelających śruciną typu Diabolo. Ryflowane łoże oraz wygodna kolba zapewnią komfort strzelecki. Karabinek posiada zamek 4-taktowy oraz magazynek bębenkowy na 8 śrucin 4,5 mm Diabolo.

  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Hammerli
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 1040.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 199,00 zł
2 w 1

Karabinek Hammerli 850 AirMagnum kal. 4,5mm Diabolo

Każdy strzelec ma swoje preferencje co do broni z której strzela. Jeśli Twoje priorytety to siła, precyzja i wygoda, wypróbuj karabinek Hammerli 850 AirMagnum kal. 4,5mm Diabolo, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów. 

Strzelectwo to hobby, które powinno dawać radość i motywować Cię do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności. Umożliwi Ci to prezentowana wiatrówka Hammerli 850 Airmagnum. Dzięki wydajnemu napędowi, opartemu na sprężonym dwutlenku węgla, gwintowanej lufie i pojemnemu magazynkowi, każdy Twój trening zakończy się sukcesem. 

Wiatrówka Hammerli 850 AirMagnum

ikona

Klasyczny design i wytrzymała konstrukcja

Producent wiatrówki Hammerli 850 AirMagnum zaprojektował swój karabinek w oparciu o najwyższe standardy i lata zdobytego doświadczenia. Dzięki temu, udało się stworzyć produkt solidnie wykonany z połączenia polimerów i metalu, ważący tylko 2.6 kg.

Na wygodę użytkowania przekłada się również ergonomiczny kształt chwytu z naniesionymi żłobieniami. Zapobiegają one ślizganiu się dłoni i zwiększają komfort podczas treningu. Obustronna baka policzkowa, uniesiona względem kolby, pozwala na zajęcie odpowiedniej pozycji prawo i leworęcznym użytkownikom.

Hammerli 850 AirMagnum metal ABS

ikona

Wysoka precyzja strzału
Pewność prowadzenia ognia 

Prezentowany karabinek Hammerli 850 AirMagnum jest bardzo precyzyjny. Wpływ na to ma lufa o długości  600 mm, wykonana z wysoką dokładnością przy użyciu nowoczesnych maszyn skrawających. Na celność wpływa również zastosowanie gwintowanej lufy.

Wiatrówka posiada gwintowwaną lufę co powoduje, że śrucina zostaje wprawiona w ruch wirowy. Tor lotu jest wtedy bardziej stabilny, a strzał celniejszy dzięki działaniu efektu żyroskopowego.

Hammerli AirMagnum 850 gwint płaski tor lotu

ikona

Pojemny magazynek bębnowy

Wiatrówka Hammerli 850 AirMagnum wyróżnia się spośród klasycznych modeli zastosowaniem pojemnego magazynka, mieszczącego 8 śrucin typu Diabolo o kalibrze 4,5 mm. Przeładowanie odbywa się manualnie, poprzez 4-takowy zamek. Oddanie strzału jest możliwe dzięki spustowi wyposażonemu w system regulacji, który znacznie ułatwia dopasowanie karabinka do własnych potrzeb.

W modelu Hammerli 850 AirMagnum zastosowano wydajny napęd gazowy oparty o 88 gramową kapsułę CO2. Pozwala to na oddawanie strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 250 m/s. Aby dać Ci możliwość wyboru, producent wyposażył prezentowaną wiatrówkę w możliwość zasilania, dwoma mniejszymi kapsułami o wadze 12 gram, poprzez opcjonalny adapter.  

 

co2 magazynek

Bezpieczeństwo użytkowania Wiatrówki Hammerli 850 Air Magnum
Bezpiecznik

Mimo, że wiatrówka Hammerli 850 Air Magnum ma dużo mniejszą moc niż broń palna, podczas każdej sesji treningowej należy zadbać o bezpieczeństwo. Z myślą o nim, producent karabinka Hammerli 850 AirMagnum, wyposażył go w skuteczny bezpiecznik. 

Chroni on przed oddaniem niekontrolowanego strzału a zwolnienie go nie wymaga odrywania wzroku od celu.

Bezpieczeństwo użytkowania automatyczna blokada

Rekomendowane akcesoria do karabinku Hammerli 850 AirMagnum kal. 4,5mm Diabolo

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego karabinka.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 465.00.10
Kaliber [mm] 4.50
Marka Hammerli
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 1040.00
Długość lufy [mm] 600.00
Ilość strzałów z jedn zas 400.00
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 88 g
Prędkość początkowa [m/s] 250.00
Waga [g] 2600.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Regulowany spust Tak
Szyna akcesoryjna Tak
Montaż celownika Tak
EAN 4000844403407
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Hammerli 850 AirMagnum Diabolo 4,5 mm