Wiatrówka Karabinek Hammerli 850 AirMagnum Target Kit 4,5 mm

465.00.15-2
001000991

Hammerli 850 Air Magnum to doskonała wiatrówka o nowoczesnym polimerowym wykonaniu. Zasilanie za pomocą stężonego CO2 oraz magazynek o pojemności 8 śrucin 4,5 mm Diabolo doskonale sprawdzi się na strzelnicy. Dołączona do wiatrówki luneta pozwoli Ci na celne strzelanie nawet na duże odległości.

  • Marka: Hammerli
  • Rodzaj napędu: CO2 88 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 3500.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 1160.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 699,00 zł
2 w 1

Karabinek Hammerli 850 AirMagnum Target Kit kal. 4,5 mm Diabolo

Aby zaspokoić potrzeby wymagających użytkowników, powstała wiatrówka Hammerli 850 AirMagnum Target Kit kal 4,5 mm. Jest to nowoczesna konstrukcja pozwalająca celnie strzelać na dalekie dystanse. Dołączona luneta ułatwia celowanie. Dodatkowo, kompensator na przodzie lufy w znaczący sposób redukuje nagłe zmiany ciśnienia za wylatującą śruciną. Do zestawu dołączono lunetę marki Walther.

Wiatrówka Hammerli 850 AirMagnum Target Kit

ikona

Klasyczna konstrukcja w nowoczesnym wydaniu

Każdy element wiatrówki Hammerli 850 Target Kit został zaprojektowany tak aby strzelanie było proste i wygodne. Stosunkowo niską wagę, uzyskano dzięki zastosowaniu połączenia metalu i wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Wszystkie elementy narażone na wysokie przeciążania, występujące podczas strzelania są wykonane z metalu. Wygodna rękojeść w kolorze czarnym, ma ergonomiczny kształt, a chropowata struktura zapobiega ślizganiu się dłoni. Baka jest uniesiona względem kolby po obu stronach. Jest to wygodne rozwiązanie dla użytkowników prawo i leworęcznych.

Hammerli 850 AirMagnum metal ABS

ikona

Gwintowana precyzyjna lufa

Dzięki lufie o długości 600 mm, karabinek Hammerli 850 AirMagnum 4,5 mm Target Kit jest bardzo celny. Dodatkowo konstruktorzy postanowili zastosować w tej konstrukcji gwintowanie lufy. Rozwiązanie to sprawia, że podczas strzału, śrucina jest wprawiana w ruch wirowy. Tor lotu jest wtedy bardziej stabilny, dzięki działaniu efektu żyroskopowego.Poprawie ulega więc i celność broni.

Hammerli AirMagnum 850 gwint płaski tor lotu

ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Firma Hammerli zastosowała w swojej konstrukcji napęd gazowyw wiatrówce Hammerli 850 Target Kit. Duża kapsuła CO2 pozwala na oddawanie strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 230 m/s. Aby zapewnić użytkownikowi wybór, istnieje możliwość zasilania broni, dwoma mniejszymi kapsułami o wadze 12 gram, poprzez opcjonalny adapter.

Hammerli 850 AirMagnum 4,5 mm posiada magazynek mieszczący 8 śrucin typu Diabolo. Przeładowanie odbywa się manualnie po każdym strzale, za poocą zamka 4-takowego.

co2 magazynek

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Producent wyposażył wiatrówkę Hammerli 850 AirMagnum 4,5 mm w automatyczne zabezpieczenie spustu. Chroni on przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Rozwiązanie to daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Bezpieczeństwo użytkowania automatyczna blokada

celownik

Dodatkowe wyposażenie karabinku Hammerli 850 AirMagnum Target Kit

Precyzyjna luneta o powiększeniu 6 x 42 znacząco ułatwi celowanie. Dzięki niej każdy strzał będzie oddany z maksymalną precyzją. Dodatkowo została ona wyposażona w nakładki przyciemniające, które ułatwiają strzelanie podczas słonecznych dni oraz zapewniające wysoką ochronę delikatnych soczewek. Regulacja krzyża celowniczego w pionie i poziomie odbywa się za pomocą dwóch pokręteł po bokach lunety. Istnieje także możliwość jej demontażu poprzez odkręcenie od uniwersalnej szyny akcesoryjnej w standardzie RIS.

Bezpieczeństwo użytkowania automatyczna blokada

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Hammerli
Rodzaj napędu CO2 88 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 3500.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 1160.00
Długość lufy [mm] 600.00
EAN 4000844403513
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 465.00.15-2
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Prędkość początkowa [m/s] 230.00
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Hammerli 850 AirMagnum Target Kit 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.