Wiatrówka Karabinek Hammerli 850 AirMagnum XT-C

465.00.15-4C
001000993

Hammerli 850 AirMagnum to seria doskonałych wiatrówek o konstrukcji polimerowej zasilanych sprężonym CO2 i strzelających śruciną typu Diabolo. Prezentowany model został wyposażony w dodatkową lunetę, dzięki, której twoje sesje strzeleckie będą jeszcze bardziej doskonałe a każdy strzał będzie celny.

  • Marka: Hammerli
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 45.00
  • Waga [g]: 3500.00
  • Długość [mm]: 1160.00
  • Długość lufy [mm]: 600.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 699,00 zł
Wiatrówka

Wiatrówka Hammerli 850 AirMagnum XT

Aby zaspokoić potrzeby wymagających użytkowników, powstała wiatrówka Hammerli 850 AirMagnum XT 4,5 mm. Jest to nowoczesna konstrukcja pozwalająca celnie strzelać na dalekie dystanse. Dołączony dwójnóg, zapewnia stabilność strzałów, a luneta ułatwia celowanie.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Klasyczny design w nowoczesnym wydaniu

Każdy element wiatrówki Hammerli 850 AirMagnum XT 4,5 mm został zaprojektowany tak, aby strzelanie było proste i wygodne. Stosunkowo niską wagę, uzyskano dzięki zastosowaniu połączenia metalu i wysokiej jakości tworzyw sztucznych

Wszystkie elementy narażone na wysokie przeciążania, występujące podczas strzelania są wykonane z metalu. Wygodna rękojeść w kolorze czarnym, ma ergonomiczny kształt, a chropowata struktura zapobiega ślizganiu się dłoni. Baka jest uniesiona względem kolby po obu stronach. Jest to wygodne rozwiązanie dla użytkowników prawo i leworęcznych.

Hammerli 850 AirMagnum

ikona

Nowoczesne rozwiązania

Dzięki lufie o długości 600 mm karabinek Hammerli 850 AirMagnum XT 4,5 mm jest bardzo celny. Dodatkowo konstruktorzy postanowili zastosować w tej konstrukcji gwintowanie lufy. Rozwiązanie to sprawia, że podczas strzału, śrucina jest wprawiana w ruch wirowy. Tor lotu jest wtedy bardziej stabilny, dzięki działaniu efektu żyroskopowego.    

Hammerli AirMagnum 850

ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Firma Hammerli zastosowała w swojej konstrukcji napęd gazowy. Duża kapsuła CO2 pozwala na oddawanie strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 230 m/s. Aby zapewnić użytkownikowi wybór, istnieje możliwość zasilania broni, dwoma mniejszymi kapsułami o wadze 12 gram, poprzez opcjonalny adapter. 

Hammerli 850 AirMagnum XT 4,5 mm posiada magazynek mieszczący 8 śrucin typu Diabolo. Przeładowanie odbywa się manualnie po każdym strzale, poprzez ruch dźwigni przeładowania.  

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Producent wyposażył wiatrówkę Hammerli 850 AirMagnum XT 4,5 mm w automatyczne zabezpieczenie spustu. Chroni on przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Rozwiązanie to daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.  

Bezpieczeństwo użytkowania

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria 

Hammerli 850 AirMagnum XT 4,5 mm jest to broń o szerokich możliwościach. Standardowo wyposażono ją w klasyczne przyrządy celownicze takie jak muszka i szczerbinka. Są one wykonane w technologi światłowodowej, dzięki czemu celowanie w trudnych warunkach oświetleniowych jest dużo łatwiejsze. 

Model ten charakteryzuje się również dołączoną do zestawu lunetą optyczną Walther 6x42. Jest ona montowana na szynie, znajdującej się w górnej części broni.  

Przyrządy celownicze i szyna

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Hammerli
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 45.00
Waga [g] 3500.00
Długość [mm] 1160.00
Długość lufy [mm] 600.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 465.00.15-4C
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 160.00
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Hammerli 850 AirMagnum XT-C
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.