Wiatrówka Karabinek Walther 1250 Dominator FT

465.00.73
001000996

Walther Dominator FT to klasyczna wiatrówka w postaci karabinka zasilanego sprężonym powietrzem z butli PCP. Polimerowe wykonanie i anatomiczne kształty zapewniają wygodę podczas strzelania a zainstalowana w zestawie z karabinkiem luneta pozwala śledzić cel o dużym przybliżeniu.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: PCP
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 5600.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Luneta 8-32 x 56
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 799,00 zł
wiatrowka

Wiatrówka Karabinek Walther 1250 Dominator FT

Firma Walther, znana jest z produkcji broni dla profesjonalistów. Jednym z ekskluzywnych modeli jest Walther 1250 Dominator FT kal. 4,5 mm Diabolo. Ta napędzana sprężonym powietrzem wiatrówka, została wykonana z materiał najwyższej klasy a drobiazgowa kontrola jakości, gwarantuje jej niezawodność. Gwintowana lufa z tłumikiem, magazynek i czterotaktowy zamek zapewniają precyzje strzałów.

Niemiecki producent nie zapomniał również o nadaniu broni eleganckiego wyglądu. Czarną obudowę wraz z kolbą wykonano z trwałego polimeru i umieszczono na niej oznaczenia producenta.

Aby podnieść możliwości broni, do zestawu dodano wysokiej jakości celownik optyczny Walther, bipod i tłumik przedłużający lufę.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Walther Terrus

Nowoczesny styl

Tą masywną wiatrówkę zbudowano z myślą o wymagających użytkownikach. Materiały użyte do produkcji karabinka Walther 1250 Dominator FT kal. 4,5 mm Diabolo to metal i wysokiej jakości tworzywa sztuczne. Wszystkie najistotniejsze elementy wewnętrzne, które są narażone na duże obciążenia powstały ze wysokogatunkowej stali. Chwyt pokryto matową powłoką, która sprawia, że broń wyśmienicie leży w dłoni niezależnie od warunków. 

Baka policzkowa umieszczona na kolbie, została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy strzelec mógł wygodnie przyjąć optymalną pozycję strzelecką. Jest ona symetryczna, przez co osoby prawo- i lewo- ręczne będą mogły wykorzystać cały potencjał karabinka. Gumowa stopka na końcu kolby, znakomicie stabilizuje ułożenie broni.

Karabinek Walther 1250 Dominator

napęd PCP

Napęd PCP

Walther 1250 Dominator FT kal. 4,5 mm Diabolo posiada innowacyjny napęd PCP. Pre Charged Pneumatics opiera się na sprężonym powietrzu magazynowanym w specjalnym kartuszu umieszczonym pod lufą. Ma on zainstalowany manometr pozwalający określić optymalne ciśnienie panujące wewnątrz.

Śrucina wystrzeliwana jest z prędkością, która dochodzi do 170 m/s. Brak ruchomej sprężyny skutkuje minimalizacją odrzutu. Gwarantuje to dużo celniejsze strzały. Ładowanie kartusza może odbywać się poprzez opcjonalną pompkę lub przetoczenie sprężonego powietrza z butli. 

Karabinek Walther 1250 Dominator
Karabinek Walther Terrus

Precyzyjna, gwintowana lufa 

Jedną z cech charakterystycznych modelu Walther 1250 Dominator FT kal. 4,5 mm Diabolo jest gwintowana lufa wykonana z wysokojakościowej stali. Dzięki niej śrucina wystrzeliwana z karabinka wpada w ruch wirowy. Ten ruch wpływa na stabilność toru lotu. Gwint 1/2 UNF na końcu lufy pozwala na przykręcenie tłumika przedłużającego.

Aby strzelanie z karabinka Walther było komfortowe, wyposażono go aluminiową wkładkę, mieszczącą 8 śrucin typu Diabolo. Przeładowanie broni realizowane jest manualnie, przez czterotaktowy zamek.

Wiatrówka firmy Walther, charakteryzuje się możliwością konfiguracji. Droga języczka spustu do punktu nacisku jest regulowana indywidualnie. Dzięki temu, strzelec może dopasować jego skok do swoich potrzeb.

Karabinek Walther 1250 Dominator

ikona

Automatyczne zabezpieczenie spustu

Niezależnie od tego, czy broń obsługuje amator, czy profesjonalista, podczas strzelania najważniejsze jest bezpieczeństwo. Producent, chcąc zapewnić maksimum ochrony, wyposażył karabinek 1250 Dominator FT kal. 4,5 mm Diabolo w automatyczny bezpiecznik.

Stabilne i bezpieczne użytkowanie

Luneta

Luneta celownicza

Walther 1250 Dominator FT kal. 4,5 mm Diabolo został stworzony jako karabin precyzyjny. Jego duża siła i spory zasięg sprawiają, że do oddawania celnych strzałów niezbędna jest luneta celownicza. Wiatrówka, posiada w zestawie lunetę Walther 8-32x56. Ma ona siatkę celowniczą typu Mil-Dot i regulacje paralaksy. Ponadto, wypełnienie stanowi azot, co zapobiega parowaniu wizjera.

Celownik Walther

szyna montażowa

Szyna montażowa i bipod w Walther 1250 Dominator FT

Walther 1250 Dominator FT kal. 4,5 mm Diabolo to broń przeznaczona do strzelania na dalekie odległości. Własnie dlatego producent umieścił na dolnej części pokrywy, uniwersalną szynę montażową i dodał do zestawu wygodny Bipod TMB II, który znacznie podnosi komfort użytkowania.

Szyna montażowa

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu PCP
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 5600.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Luneta 8-32 x 56
Długość [mm] 1160.00
Długość lufy [mm] 600.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 465.00.73
Materiał korpusu Polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 175.00
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther 1250 Dominator FT
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.