Karabinek Walther Rotex RM8 Wood Diabolo 4,5 mm

465.10.30
001000998

Rotex RM8 to seria karabinków od marki Walther, cechującą się doskonałym wykonaniem i dużą celnością. Eleganckie łoże i kolba z drewna nadaje prestiżowego charakteru broni. Zasilanie z butli PCP oraz magazynek na 8 śrucin wraz z zamkiem 4-taktowym zapewni szybkie oddawanie strzałów w krótkim czasie.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 950
  • Długość lufy [mm]: 500
  • EAN: 4000844584694
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 2 499,00 zł Regular Price 3 299,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000998
wiatrowka

Walther Rotex RM8 Wood kal. 4,5 mm Diabolo 

Jeśli szukasz karabinka, który zapewnia mistrzowską dokładność w połączeniu z eleganckim wyglądem, wybierz model Rotex RM8 Wood kal. 4,5 mm Diabolo. Niemiecka firma Walther, zaprojektowała tę wiatrówkę z troską o każdy szczegół. Za napęd odpowiada nowoczesny system PCP, który ogranicza odrzut broni do minimum. Długa, gwintowana lufa pozwala na oddawanie dalekich strzałów, a magazynek na 8 śrucin, zapewnia komfort użytkowania.

Producent nie zapomniał również o nadaniu broni eleganckiego wyglądu. Łoże i kolbę wykonano z lakierowanego drewna, a czarny kartusz i elementy zewnętrzne powstały ze stali.

Sprawdź, jak Karabinek Walther Rotex RM8 Wood Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
Walther Terrus

Klasyczny styl 

Wiatrówkę Walther Rotex RM8 Wood kal. 4,5 mm Diabolo zbudowano z myślą o wymagających użytkownikach. Połączenie drewna i stali zapewnia trwałość całej konstrukcji. Mimo sporych wymiarów, udało się ograniczyć wagę broni, która nie przekracza 4 kg. Elementy wewnętrzne, narażone na duże obciążenia, wykonano z wysokogatunkowej stali.

Baka policzkowa umieszczona na kolbie, została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy strzelec mógł wygodnie przyjąć optymalną pozycję strzelecką. Jest ona symetryczna, przez co osoby prawo- i lewo- ręczne będą mogły wykorzystać cały potencjał karabinka. Gumowa stopka na końcu kolby, znakomicie stabilizuje ułożenie broni.

Karabinek Walther Rotex RM8 wood

napęd PCP

Zaawansowany napęd PCP

Walther Rotex RM8 Wood kal. 4,5 mm Diabolo posiada innowacyjny napęd PCP. Pre Charged Pneumatics opiera się na sprężonym powietrzu magazynowanym w specjalnym kartuszu umieszczonym pod lufą. Jego konstrukcja pozwala na uzyskanie ciśnienia dochodzącego do 232 barów.

Śrucina wystrzeliwana jest z prędkością, która dochodzi do 240 m/s. Brak ruchomej sprężyny skutkuje minimalizacją odrzutu. Gwarantuje to dużo celniejsze strzały. Ładowanie kartusza może odbywać się poprzez opcjonalną pompkę lub przetoczenie sprężonego powietrza z butli. 

Karabinek Walther Rotex RM8 Wood
Karabinek Walther Terrus

Precyzyjna i gwintowana lufa 

Karabinek cechuje się dużą dokładnością strzałów. Gwintowana lufa, zastosowana w modelu Rotex RM8 Wood kal. 4,5 mm Diabolo sprawia, że wystrzelona śrucina wpada w ruch wirowy. Zwiększa to znacznie stabilność toru lotu. Gwint 1/2 UNF na końcu lufy, pozwala na przykręcenie opcjonalnego tłumika przedłużającego.

Aby strzelanie z karabinka Walther było wygodne i komfortowe, wyposażono go aluminiową wkładkę, mieszczącą 8 śrucin typu Diabolo. Przeładowanie broni realizowane jest manualnie, przez czterotaktowy zamek.

Wiatrówka firmy Walther, charakteryzuje się możliwością konfiguracji. Droga języczka spustu do punktu nacisku jest regulowana indywidualnie. Dzięki temu, strzelec może dopasować jego skok do swoich potrzeb.

Karabinek Walther Rotex RM8 Wood

ikona

Bezpiecznik automatyczny

Niezależnie od tego czy broń obsługuje amator czy profesjonalista, podczas strzelania najważniejsze jest bezpieczeństwo. Producent chcąc zapewnić maksimum ochrony wyposażył karabinek Walther Rotex RM8 Wood kal. 4,5 mm Diabolo w automatyczny bezpiecznik.

Stabilne i bezpieczne użytkowanie

szyna montażowa

Szyna montażowa karabinku Walther Rotex RM8 Wood kal. 4,5 mm Diabolo

Walther Rotex RM8 Wood kal. 4,5 mm Diabolo to broń bardzo precyzyjna. Jej spore możliwości sprawiły, że konieczne było zainstalowanie szyny montażowej w miejsce klasycznych przyrządów celowniczych. Pozwala to na korzystanie z celownika optycznego. 

Szyna montażowa
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący, jaki tak naprawdę zasięg mają wiatrówki. Dowiedz się więcej i poznaj trajektorię lotu śrutu na dłuższym dystansie, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]950
Długość lufy [mm]500
EAN4000844584694
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta465.10.30
MarkaWalther
Materiał korpusuMetalowo - drewniany
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeBrak
Prędkość początkowa [m/s]240
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduPCP
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]3840
ŁożeDrewniane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Karabinek Walther Rotex RM8 Wood Diabolo 4,5 mm